warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

sprzęt

Chcesz wyprać odzież na wyjeździe? Zabierz ze sobą pralkę turystyczną lub scrubba bag, a problem będziesz miał z głowy!

Przenośna pralka turystyczna
W obecnych czasach podróżowanie jest bardzo popularne. Wszystko za sprawą łatwiejszego sposobu przekraczania granic, lepszego standardu życia obywateli oraz chęci poznawania świata. Jeszcze paręnaście lat temu nasi dziadkowie wyjeżdżali co dwanaście miesięcy na wakacje zakładowe i nikt nie myślał o tym, aby zorganizować podróż w swoim zakresie.

Detektor lawinowy to nieprawdopodobnie rzetelne urządzenie

Podlasie
Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawy w góry mają szansę być groźne, gdy nie będziemy dobrze do nich przygotowani. Przez to tak ważne będzie to, aby na spokojnie namyślić się, co musimy ze sobą wziąć.

Ciekawe propozycje sportowe na aktywny weekend

drewno
Autor: Konrad Gruza
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkańcy Polski spędzają coraz więcej czasu na aktywnym wypoczynku. Wystarczy popatrzeć jak dużym zainteresowaniem mogą pochwalić się chociażby imprezy biegowe w naszym kraju.

Produkty obowiązkowe na płaszczyźnie wycieczek w wysokie partie gór

koc
Autor: La Millou
Źródło: La Millou
Jeżeli ktoś od czasu do czasu decyduje się na wyprawę w góry, z pewnością jest świadomy, jak ważne jest spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. To właśnie od tej kwestii jest zależne nasze bezpieczeństwo, i z tego względu zawsze trzeba upewnić się, że zabraliśmy je do plecaka. Warto także pamiętać o tym, by zdecydować się na kupno jak najlepszego sprzętu, który będzie charakteryzował się najwyższą jakością.

Za pomocą fotografii jesteśmy w stanie kolekcjonować wspomnienia. One żyją dzięki zdjęciom, nie zapominamy o istotnych wydarzeniach

zdjęcie z wesela
Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com
Przez całe życie możemy zbierać wspaniałe momenty. Jest ich bardzo dużo, jedne bardziej, drugie mniej ważne. Niemniej każdy z nas ma szansę, ażeby zebrać ich trochę we własnej pamięci. Niestety, pamięć jest dość wybiórcza, a wspomnienia prędko zanikają. To znaczy, iż czasami choć byśmy chcieli, to nie zapamiętamy chwil, które są dla nas istotne. Co można z tym zrobić? Zdecydowanie, najkorzystniejsze są fotografie. Dzięki nim uwiecznimy każde wydarzenie. Czy to będzie sesja ciążowa, ślub, fotografia dzieci Warszawa czy inne wydarzenie, dzięki fotografii zachowamy je już na zawsze.

Spływ kajakowy - rozrywka dla odważnych

Spływy kajakowe Kaylon.pl
Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Jeżeli na myśl o spędzeniu urlopu na leżeniu na piasku ziewasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na sportowy wypoczynek. Warto pomyśleć o górskiej wędrówce, przykładowo przez kilka tygodni, od schroniska do schroniska, zdobywając kolejne szczyty. Możesz zwiedzić cały kraj rowerem, albo autostopem. Możesz też pomyśleć o innym wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.