warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

plaża

Hotel nad morzem z basenem to dobre rozwiązaniem

Morze Bałtyckie
Autor: Bär Baer
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje na plaży okazują się być wspaniałym pomysłem

Jeżeli marzy nam się wspaniała, wakacyjna opalenizna, to musimy udać się nad morze. To tu będziemy mieli szansę się właściwie rozebrać, dzięki czemu uzyskamy gwarancję, że wszędzie będziemy tak samo opaleni, zatem nawet przy naprawdę niewielkich strojach, nie będziemy zmuszeni obawiać się niepożądanych białych plam. Jednakże by mieć szansę wykorzystywać z takich miłych doznań powinniśmy wyszukać dobry moment na wakacje, a co więcej, powinniśmy także wybrać dobre miejsce, tak byśmy podczas takiego wyjazdu wręcz mogli wypocząć. Przez to również rzetelnie przyjrzyjmy się wszystkim propozycjom oraz wybierzmy to, co będzie nam najlepiej odpowiadało.

Nadchodzą ferie, to najlepsza chwila, aby rozejrzeć się za dogodną kwaterą i zaplanować, gdzie spędzić wolne dni

Kołobrzeg
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu roku przeważnie brakuje nam dłuższego wypoczynku, jaki pozwoliłby uciec od wyzwań zawodowych i zdystansować się od życiowych problemów. Idealną okolicznością do relaksu są ferie, możemy je spędzać zarówno z dziećmi, jak też ze znajomymi albo bliską osobą. Pozostaje jedynie wymyślić, gdzie chce się pojechać w te zimowe dni.

Pracowity okres dla firm turystycznych

Bieszczady
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Skończył się szkolny rok rozpoczął się więc czas plonów dla szeroko pojmowanej branży turystycznej, i to nie tylko dla turystyki zagranicznej. W tym sektorze często umowy podpisuje się o wiele wcześniej.

Urlop w stolicy Tajlandii czyli informacje o tym, co należy wiedzieć planując wyjazd w to niezwykłe miejsce.

Bangkok
Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Malejące ceny połączeń lotniczych powodują, że dalekie, pełne egzotyki kraje cieszą się coraz większym zainteresowaniem urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych miejsc na wakacyjne wyjazdy są południowo-azjatyckie kraje, pośród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Hostele w Kołobrzegu, czyli jak na przykład zadbać o wspaniałe wczasy?

zachód Słońca w Kołobrzegu
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na urlop albo wakacje bezspornie planujemy multum rzeczy. Oczywiście na początek wybieramy miejsce naszego wyjazdu. Jednym z miejsc, jakie z pewnością warto odwiedzić, w szczególności letnią porą jest z pewnością Kołobrzeg.