warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

plaża

Hotel nad morzem z basenem to dobre rozwiązaniem

Morze Bałtyckie
Autor: Bär Baer
Źródło: http://www.flickr.com
Na plaży możemy się równomiernie opalić

Gdy zamarzy nam się niesamowita, letnia opalenizna, to musimy wybrać się nad morze. To tutaj będziemy mieli szansę się odpowiednio rozebrać, przez co zyskamy pewność, że wszędzie będziemy tak samo opaleni, zatem nawet przy bardziej skąpych strojach, nie będziemy zmuszeni obawiać się niepożądanych jasnych plam. Mimo wszystko żeby mieć szansę korzystać z takich fantastycznych sytuacji musimy wybrać właściwy moment na wyjazd, a co więcej, musimy również wyszukać dobre miejsce, tak byśmy podczas takiego urlopu na pewno mieli szansę odpocząć. Dlatego także dokładnie przyjrzyjmy się wszystkim ofertom i weźmy to, co będzie nam najbardziej pasowało.

Nadchodzą ferie, to najlepsza chwila, aby rozejrzeć się za dogodną kwaterą i zaplanować, gdzie spędzić wolne dni

Kołobrzeg
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu roku zazwyczaj brakuje nam długiego wypoczynku, jaki pozwoliłby uciec od obowiązków zawodowych oraz zdystansować się od codziennych problemów. Idealną okazją do relaksu bywają ferie, można je spędzić zarówno z dziećmi, jak również ze znajomymi albo bliską osobą. Pozostaje jedynie wymyślić, gdzie pragnie się spędzić zimowe dni.

Pracowity okres dla firm turystycznych

Bieszczady
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Skończył się rok szkolny zaczął się przeto okres żniw dla szeroko rozumianej branży turystycznej, i to nie tylko dla turystyki zagranicznej. W owym sektorze często umowy podpisuje się dużo wcześniej.

Urlop w stolicy Tajlandii czyli informacje o tym, co należy wiedzieć planując wyjazd w to niezwykłe miejsce.

Bangkok
Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Malejące ceny za połączenia lotnicze powodują, że dalsze, egzotyczne kraje zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością wśród turystów. Jednym z chętniej wybieranych kierunków na wakacyjne wyjazdy są kraje południowej Azji, pośród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Hostele w Kołobrzegu, czyli jak na przykład zadbać o wspaniałe wczasy?

zachód Słońca w Kołobrzegu
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na urlop czy też wakacje na pewno planujemy niemało rzeczy. Rzecz jasna najpierw wybieramy miejsce naszego wyjazdu. Jednym z miejsc, jakie naturalnie należałoby odwiedzić, w szczególności letnią porą jest z pewnością Kołobrzeg.