warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wycieczki

Polacy lubią morze. Bałtyk wabi piaszczystymi plażami oraz smaczną rybką prosto z kutra - jeżeli szukamy idealnego noclegu, to Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie spełni oczekiwania

muzeum
Autor: Zaha Hadaid
Źródło: Mario Botta
Wszyscy kochamy polskie wybrzeże. Nawet jeśli czasami nie dopisuje pogoda, posiada ono swój urok i z tej przyczyny przerasta często pragnienie wojaży do zagranicznego kąpieliska.


Jeżeli ciekawi Was Hotel Gwiazda Morza Władysławowo zaprasza w swoje skromne progi.

Buty do chodzenia po górach – o czym wskazane jest pamiętać, zanim wybierze się określony model?

góry
Autor: Eric Steinbrücker
Źródło: http://www.flickr.com
Wycieczki po górach to prawdziwe wyzwanie. Trzeba nie tylko być naprawdę uważnym, ale również mieć doskonałą kondycję i wysokiej jakości wyposażenie. Dostępne są różne szlaki, wobec czego łatwiej wybrać ten, który jest przystosowany do własnych potrzeb i możliwości, a przede wszystkim – doświadczenia. Dobrze jest mierzyć siły na zamiary dla swojego bezpieczeństwa.

Doskonale przygotowane oferty cenionego biura podróży

wakacje
Autor: Dima Viunnyk
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjne możliwości, które dawane są obecnie konsumentom do dyspozycji, spełniają wymogi konsumentów. Nasze biuro podróży pokazuje to, na jak wiele stać obecnie naszych specjalistów. Dodają oni bowiem wielu starań do tego, by spełniać oczekiwania zamawiających stuprocentowo. Spore doświadczenie oraz dobór przede wszystkim sprawdzonych możliwości zapewnia sukces. Oferty w dobrych cenach podobają się w szczególności. Duży wybór wśród cenionych ofert wyjazdowych powoduje, że opcje te wybierane są niezwykle entuzjastycznie.

W jakie miejsce jechać na wypoczynek?

fototapeta - morze
Autor: Thomas Kujawa
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje 2013 zbliżają się coraz większymi krokami. Maj jest już odbierany za czas pierwszych dużych wypadów. Przed nami wszystkimi czerwiec, lipiec, sierpień, a więc okres najlepszej pogody, którą gro z nas pragnie wykorzystać w jak najlepszy sposób. Wielu z nas właśnie teraz zastawia się jaki kierunek podróży będzie dla nas najwłaściwszy. Pod szczególną uwagę przy doborze miejsca odpoczynku trzeba brać wiele elementów, które często są najistotniejsze w tym, jak spędzimy swój urlop.

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

morze
Źródło: www.morguefile.com
Wyjazdy na wczasy najczęściej z rozmaitych względów nie odbywają się z uprzednim zaplanowaniem. Dla chętnych na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały oferty, np. na wakacje na Kubie lub w Meksykuze szczególnie atrakcyjnymi propozycjami oraz za niskie kwoty.