warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

morze

Kto z Polaków udaje się tego roku nad Morze Bałtyckie i jakiego typu noclegi rezerwuje dla swojej familii

wakacje na plaży
Autor: steven milne
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze morze, to jest Bałtyk, chociaż nie może równać się ze śródziemnomorskimi wodami, to jednak każdego sezonu przyciąga wielu wczasowiczów z najbardziej dalekich miejsc w kraju. A powodem takiego zainteresowania jest nie tylko dość niska cena za pobyt, ale i fakt, że nie trzeba w sklepie z suwenirami rozmawiać w obcym języku. Szczególnie osoby starsze z chęcią jeszcze raz odwiedzą miejsca, które pamiętają z czasów swojej młodości.

Kraje, do których warto pojechać na wczasy

wakacje
Autor: Jon Bunting
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie się wybrać w wakacje - to problem wielu ludzi którzy zaczynają planować wyjazd na urlop. Te dwa tygodnie, jakie każdemu pracownikowi się należą, warto przeznaczyć na dobry wypoczynek. Dzięki temu można nabrać sił i energii na następne miesiące, wypełnione pracą i codziennymi obowiązkami. Jeśli tylko się ma takie możliwości, to najkorzystniej wyjechać gdzieś daleko, zostawić komputer i telefon i w czasie pobytu zajmować się jedynie odpoczynkiem.

Jantar - tajemnica Bursztynowego Szlaku

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, ponieważ leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, każdego roku odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.