warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

noclegi

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń pewnie niejednego turysty

Morze Bałtyckie, plaża
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dziś wielu z nas ma przed sobą spore możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest odpowiednie przeanalizowanie ich i zdecydowanie się na tą, która będzie w pełni odpowiadać naszym upodobaniom. zatem rosnąca liczba ludzi sięga po takie rozwiązania jak noclegi nad Bałtykiem. Chcąc, bowiem spędzić niezwykły czas w ciekawym miejscu i w końcu odpocząć po nieraz wykańczającym sezonie w pracy i w życiu rodzinnym, wspaniale jest udać się nad Morze Bałtyckie.

Czy Czarna woda to faktycznie ciemna ciecz?

odzwierciedlenie - wakacje
Autor: Łukasz Miśkiewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Legnica to miasto usytuowane w środkowej części Dolnego Śląska. Miasteczko usytuowane jest między dwiema rzeczkami Kaczawą i będącą jej napływem rzeką o nazwie Czarna Woda.

Intrygująca oferta noclegowa w Sopocie

sopot
Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Sopot to nieraz odwiedzany poprzez turystów region, w szczególności w sezonach letnich. Imponujące morze, liczne festiwale muzyczne, ładne widoki i krajobrazy - to zaledwie parę z atrakcji turystycznych, które czekają na odwiedzających. Sopot jest wyjątkowym miejscem i na pewno każdy winien wybrać się tam chociaż raz w życiu. W Sopocie bez większych kłopotów znajdziemy nocleg, bowiem miasto to posiada dużą i ciekawą bazę noclegową. W Sopocie zdołamy wynająć domki, hotel, motel lub też pensjonat, możliwości noclegu jest więc nadzwyczaj dużo.

Kto z Polaków udaje się tego roku nad Morze Bałtyckie i jakiego typu noclegi rezerwuje dla swojej familii

wakacje na plaży
Autor: steven milne
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze morze, to jest Bałtyk, chociaż nie może równać się ze śródziemnomorskimi wodami, to jednak każdego sezonu przyciąga wielu wczasowiczów z najbardziej dalekich miejsc w kraju. A powodem takiego zainteresowania jest nie tylko dość niska cena za pobyt, ale i fakt, że nie trzeba w sklepie z suwenirami rozmawiać w obcym języku. Szczególnie osoby starsze z chęcią jeszcze raz odwiedzą miejsca, które pamiętają z czasów swojej młodości.

Co warto zobaczyć w czasie wizyty na Dolnym Śląsku?

Hotel Pałacyk w Legnicy
Autor: Hotel Pałacyk
Źródło: hotelpalacyk.pl
Planując urlop w Polsce wiele osób ma problem, gdzie pojechać. Jednym z bardziej interesujących miejsc na mapie Polski jest Dolny Śląsk, pełny wspaniałych zamków, ciekawych miejsc i niezwykłych atrakcji przyrodniczych. Zalety Dolnego Śląska od dziesięcioleci cenią setki tysięcy turystów, którzy nie tylko będą mogli w aktywny sposób spędzać czas na tym obszarze, ale poz tym otrzymują rozwiniętą infrastrukturę turystyczną.

Współpraca międzynarodowa miast - jak wygląda w rzeczywistości

ulica miasta
Autor: SurFeRGiRL30
Źródło: http://www.flickr.com
Międzynarodowa współpraca między miastami nosi rozmaite nazwy, na kontynencie europejskim przyjęło się, że taka relacja określana jest mianem partnerstwa. Jest to oficjalna metoda współpracy, zakładająca rozwój gospodarczy oraz kulturalny obu miast partnerskich.

Jantar - tajemnica Bursztynowego Szlaku

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, ponieważ leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, każdego roku odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

Zwiedzaj Polskę razem z nami

Mierzeja Helska, plaża
Autor: BernieCB
Źródło: http://www.flickr.com
Trend na wyjazdy za granicę na urlop zaczął się już dawno. Ekonomiści-amatorzy liczą mamonę i jedni twierdzą, iż w Polsce jest znacznie taniej, inni wręcz odwrotnie. A kto ma rację Wydaje mi się, iż to nie jest ważne, gdyż najważniejsze to się bombowo bawić i zwiedzić lokalizacje o których będziemy pamiętali przez długie lata, a może nawet i do końca naszych dni.