warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wczasy

Jaki miejsce noclegowe poleca się wybrać jadąc nad polskie morze?

spacer po plaży
Autor: Nicolas DECOOPMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ostatnio spędziłeś wakacje z rodziną lub paczką przyjaciół nad polskim morzem? Ubiegłe lata wykazują spore zainteresowanie zagranicznymi kurortami, a bardzo często wybierano Egipt i Turcję. Jeżeli należysz do grona osób, które od kilku lat spędzają urlopy za granicą daleko od Polski, uważamy, że czas coś zmienić. Dobrze jest przecież zmieniać miejsca pobytu podczas wakacji zamiast siedzieć co roku w tym samym pensjonacie.

Pomysł na wypoczynek nad Bałtykiem

molo
Autor: Robert Haandrikman
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy usłyszymy hasło sanatorium, to bardzo często myślimy o jakichś chorych osobach, które muszą jechać do sanatorium. Jednak nie jest to odpowiednie skojarzenie. Bo do sanatorium nad morzem można pojechać na najfajniejsze wczasy. W Polsce jest sporo uzdrowisk nad morzem, do których dobrze pojechać.

W jakim terminie i dokąd warto wyjechać na egzotyczne wakacje?

wakacje
Źródło: http://www.eccoholiday.com/
Wakacje przeminęły i przyszła piękna polska złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda zrobiła się mniej przyjemna. Krócej cieszymy się słońcem, a noc przychodzi prędzej. Grudzień zbliża się małymi kroczkami. Jedni się radują na samą myśl o świętach, inni natomiast są narzekają, ponieważ nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Planowanie wakacji na własną rękę

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Organizacja niezapomnianych, pełnych doznań wakacji jest bardzo ciężkie a zarazem złożone. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny relaks są lipiec oraz sierpień. Aczkolwiek, kiedy wybieramy się za granice do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na relaks są kwiecień, maj bądź wrzesień. W obcych krajach bardzo rozpowszechniona jest organizacja wakacji samodzielnie. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo pragniemy jechać.

Dokąd na last minute

wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Źródło: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Sezon urlopowy w pełni, nic dziwnego więc, że gdzie się nie obejrzysz można spotkać oferty typu last minute. Każdy złakniony wypoczynku śmiało może wybrać się do jednego z egzotycznych miejsc nie pozbywając się przy tym większej gotówki. Wymóg jest jeden – powinno się intensywnie monitorować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko kilka minut nieuwagi, aby przegapić świetną wycieczkę.