warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wczasy

Jaki miejsce noclegowe poleca się wybrać jadąc nad polskie morze?

spacer po plaży
Autor: Nicolas DECOOPMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ostatnio spędziłeś wakacje z rodziną lub paczką przyjaciół nad polskim morzem? Ubiegłe lata wykazują spore zainteresowanie zagranicznymi kurortami, a bardzo często wybierano Egipt i Turcję. Jeżeli należysz do grona osób, które od kilku lat spędzają urlopy za granicą daleko od Polski, uważamy, że czas coś zmienić. Dobrze jest przecież zmieniać miejsca pobytu podczas wakacji zamiast siedzieć co roku w tym samym pensjonacie.

Pomysł na wypoczynek nad Bałtykiem

molo
Autor: Robert Haandrikman
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy słyszymy hasło sanatorium, to bardzo często myślimy o jakichś chorych ludziach, którzy muszą pojechać do sanatorium. Ale jest to złe skojarzenie. Otóż do sanatorium nad morzem możemy po prostu pojechać na najfajniejsze wczasy. W Polsce jest sporo uzdrowisk nad morzem, gdzie warto pojechać.

W jakim terminie i dokąd warto wyjechać na egzotyczne wakacje?

wakacje
Źródło: http://www.eccoholiday.com/
Wakacje przeminęły i przyszła piękna polska złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda zrobiła się mniej przyjemna. Krócej cieszymy się słońcem, a noc przychodzi prędzej. Grudzień zbliża się małymi kroczkami. Jedni się radują na samą myśl o świętach, inni natomiast są narzekają, ponieważ nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Planowanie wakacji na własną rękę

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Zorganizowanie niezapomnianych, pełnych doznań wakacji jest niezwykle nieproste a jednakowo złożone. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny relaks są lipiec a także sierpień. Choć, jeżeli wybieramy się za granice do ciepłych miast to takimi najbardziej odpowiednimi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. W krajach zagranicznych bardzo modna jest organizacja wakacji samemu. Wtedy to od nas jest uzależnione gdzie i na jak długo chcemy jechać.

Dokąd na last minute

wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Źródło: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nie dziwi więc fakt, że na każdym kroku można spotkać oferty typu last minute. Każdy złakniony wypoczynku śmiało może odwiedzić jeden z gorących tropikalnych krajów nie pozbywając się przy tym sporej puli pieniędzy. Szkopuł jest jeden – trzeba dokładnie obserwować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko chwila nieuwagi, aby przegapić atrakcyjną wycieczkę.