warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wczasy

Jaki miejsce noclegowe poleca się wybrać jadąc nad polskie morze?

spacer po plaży
Autor: Nicolas DECOOPMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ostatnio spędziłeś wakacje z rodziną lub paczką przyjaciół nad polskim morzem? Ubiegłe lata wykazują spore zainteresowanie zagranicznymi kurortami, a bardzo często wybierano Egipt i Turcję. Jeżeli należysz do grona osób, które od kilku lat spędzają urlopy za granicą daleko od Polski, uważamy, że czas coś zmienić. Dobrze jest przecież zmieniać miejsca pobytu podczas wakacji zamiast siedzieć co roku w tym samym pensjonacie.

Pomysł na wypoczynek nad Bałtykiem

molo
Autor: Robert Haandrikman
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy słyszymy hasło sanatorium, to bardzo często myślimy o jakichś chorych osobach, które muszą pojechać do uzdrowiska. Ale nie jest to odpowiednie skojarzenie. Otóż do sanatorium nad morzem możemy po prostu pojechać na najlepsze wczasy. W Polsce jest wiele uzdrowisk nad morzem, do których warto pojechać.

W jakim terminie i dokąd warto wyjechać na egzotyczne wakacje?

wakacje
Źródło: http://www.eccoholiday.com/
Okres letni przeminął i nadeszła wspaniała nasza złota jesień. Zrobiło się zimniej i pogoda jest mniej ciepła. Krócej cieszymy się słońcem, a wieczory coraz dłuższe. Grudzień zbliża się małymi kroczkami. Niektórzy się radują na samą myśl o świętach, inni tymczasem są niezadowoleni, gdyż nie lubią zimy, przymrozków i śniegu.

Planowanie wakacji na własną rękę

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Organizacja niezapomnianych, pełnych doznań wakacji jest bardzo ciężkie a zarazem złożone. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny relaks są lipiec oraz sierpień. Aczkolwiek, kiedy wybieramy się za granice do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na relaks są kwiecień, maj bądź wrzesień. W obcych krajach bardzo rozpowszechniona jest organizacja wakacji samodzielnie. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo pragniemy jechać.

Dokąd na last minute

wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Źródło: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Sezon letni w pełni, nie może dziwić więc fakt, że wszędzie można spotkać oferty typu last minute. Każdy złakniony wypoczynku śmiało może odwiedzić jeden z egzotycznych państw nie wyzbywając się przy tym dużej puli pieniędzy. Szkopuł jest jeden – trzeba starannie monitorować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem kilka minut nieuwagi, aby przegapić świetną wycieczkę.