warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wczasy

W jakim terminie i dokąd warto wyjechać na egzotyczne wakacje?

wakacje
Źródło: http://www.eccoholiday.com/
Wakacje przeminęły i nadeszła wspaniała nasza złota jesień. Zrobiło się zimniej i pogoda zrobiła się mniej przyjemna. Krócej cieszymy się słońcem, a noc przychodzi prędzej. Zima zbliża się do nas dużymi krokami. Niektórzy się cieszą na samą myśl o świętowaniu, inni natomiast są narzekają, bo nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Planowanie wakacji na własną rękę

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Organizacja niezapomnianych, pełnych wrażeń wakacji jest bardzo ciężkie a zarazem skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny relaks są lipiec oraz sierpień. Chociaż, gdy udajemy się za granice do ciepłych krajów to takimi najbardziej odpowiednimi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj lub wrzesień. Za granicą bardzo rozpowszechniona jest organizacja wakacji samodzielnie. Wtedy to od nas zależy gdzie i na jak długo pragniemy jechać.

Dokąd na last minute

wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Źródło: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Sezon wakacyjny w pełni, nic dziwnego więc, że wszędzie widać oferty typu last minute. Każdy złakniony wypoczynku śmiało może odwiedzić jeden z gorących tropikalnych krajów nie wyzbywając się przy tym sporej puli pieniędzy. Warunek jest jeden – powinno się intensywnie obserwować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko kilka minut nieuwagi, aby przegapić wspaniałą wycieczkę.