warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

zdrowie

Najlepsze, niepowtarzalne pomysły na wczasy i wakacyjny czas w Polsce!

morze bałtyckie
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com
Wspaniały urlop wcale nie musi być równoważny wyłącznie z wczasami all inclusive na greckiej czy hiszpańskiej wyspie. W naszym kraju jest także sporo miejsc wartych zobaczenia i sporo atrakcji, z których w trakcie letnich wakacji powinniśmy skorzystać! Internet pęka w szwach od propozycji nietypowych pomysłów na letni urlop. Wystarczy wpisać formuły typu „uzdrowisko Kołobrzeg”, „wakacje w polskich górach”, „wczasy nad Bałtykiem” czy „sanatorium Kołobrzeg”. Polskie góry są zdecydowanie godnym celem wyjazdu.

Czarna herbata z dodatkami- pyszny jak również zdrowy napój uprzyjemniający różnorodne spotkania

herbata
Autor: Tim Lucas
Źródło: http://www.flickr.com
Herbata nie od dziś gości gości w naszych domach uprzyjemniając zarówno nasze posiłki, jak też spotkania z przyjaciółmi. Napój ten nie bez powodu cieszy się tak ogromną popularnością, ponieważ kto nie przepada za tym wspaniałym aromatem, jak też idealną podstawą do przyjemnej rozmowy? Powinniśmy pamiętać, iż największą popularnością cieszy się obecnie herbata czarna, która z dodatkami zapewnia doskonałe walory smakowe, jak także zdrowotne.

Różne sposoby na hobby poza domem - ciekawe pomysły na ferie i podróże

buty sportowe
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Współczesność często się opisuje jako erę aktywności i wielozadaniowości – zajmowanie się licznymi czynnościami, szczególnie jednocześnie, jest uznawane teraz za oznakę zdrowia i witalności, a często również inteligencji.