warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

zdrowie

Najlepsze, niepowtarzalne pomysły na wczasy i wakacyjny czas w Polsce!

morze bałtyckie
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com
Wspaniały urlop wcale nie musi być równoważny wyłącznie z wczasami all inclusive na greckiej czy hiszpańskiej wyspie. W naszym kraju jest również sporo miejsc godnych zobaczenia i sporo atrakcji, z których podczas letniego urlopu powinniśmy skorzystać! Sieć internetowa jest przepełniony propozycjami nietypowych pomysłów na letni urlop. Jedyne, co trzeba zrobić to wstukać wyrażenia typu „uzdrowisko Kołobrzeg”, „wakacje w polskich górach”, „wczasy nad Bałtykiem” czy „sanatorium Kołobrzeg”. Góry w Polsce są bez wątpienia wartym celem podróży.

Czarna herbata z dodatkami- pyszny jak również zdrowy napój uprzyjemniający różnorodne spotkania

herbata
Autor: Tim Lucas
Źródło: http://www.flickr.com
Herbata od dawna gości gości w naszych domach uprzyjemniając tak samo nasze posiłki, jak i rozmowy z przyjaciółmi. Napój ten nie bez powodu może się poszczycić tak ogromną popularnością, ponieważ kto nie przepada za tym wspaniałym aromatem, jak i idealną podstawą do przyjemnej pogawędki? Należy zdawać sobie sprawę, że największą popularnością cieszy się obecnie herbata czarna, która z dodatkami zapewnia wyjątkowe walory smakowe, jak też zdrowotne.

Różne sposoby na hobby poza domem - ciekawe pomysły na ferie i podróże

buty sportowe
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Współczesność często się opisuje jako czas aktywności i multitaskingu – zajmowanie się licznymi czynnościami, zwłaszcza jednocześnie, jest uważane teraz za oznakę zdrowia i energii, a zazwyczaj również inteligencji.