warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

zainteresowania

Klocki lego technic – doskonały prezent na Mikołaja dla twojej pociechy

Lego
Autor: geraldford
Źródło: http://www.flickr.com
Nadciągające święta to okres, kiedy zaczynamy zastanawiać się nad pomysłami na podarunki dla naszych najbliższych. Chcielibyśmy dostrzec radość w ich oczach, dlatego rozważamy, by zakupić coś, o czym rzeczywiście one marzą. Najmłodsi bez wątpienia będą cieszyć się z zabawek, lecz trzeba zadbać o to, aby były to zabawki mające wpływ na ich pomysłowość i odpowiedni rozwój. Znakomity pomysł to klocki Lego Technic. Dlaczego?

Czy fajnie jest mieć zainteresowania?

taniec
Wielu ludzi ma kłopoty z wyszukaniem sobie jakiś zajęć w wolnych chwilach. Wielu z nich niestety bierze wtedy w rękę tablet albo siada przez komputerem i zaczyna grać. Jest to najprostsze rozwiązanie, które nie wymaga wysiłku, ale czy naprawdę dobre? Patrząc na młodzież można zauważyć, że malejąca jej ilość ma jakieś ciekawe hobby lub chce robić coś niespotykanego.

Kreatywne zainteresowania i hobby

Ręcznie malowane filiżzanki
Autor: Annelieke B
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma kłopot ze znalezieniem sobie jakiegoś ciekawego zajęcia. Ogromnie przeszkadza w tym także ogólna powszechność elektroniki, której wokół jest całe mnóstwo.

Co dobrze jest robić w czasie wolnym?

Klawisze fortepianu
Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com
Wolne chwile po szkole albo pracy można wykorzystywać na rozwój swoich zainteresowań oraz pasji. Obecnie w epoce sprzętów elektronicznych coraz większa ilość młodych ludzi w zasadzie poza ekranem smartfona lub tabletu nic więcej nie dostrzega.