warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wyprawy

Przyszedł w końcu upragniony przez wielu okres wolnego i wakacji - udajmy się zatem na Dominikanę i zachwyćmy się tym rajem na naszej planecie

urlop - krajobraz
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli śni wam się Dominikana wakacje w owym cudownym terenie na pewno was nie zawiodą. Jeśli szepniecie sobie: OJ, tak Dominikana wczasy - staną się dla was niezatartym doświadczeniem.

Polacy lubią morze. Bałtyk wabi piaszczystymi plażami oraz smaczną rybką prosto z kutra - jeżeli szukamy idealnego noclegu, to Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie spełni oczekiwania

muzeum
Autor: Zaha Hadaid
Źródło: Mario Botta
Wszyscy kochamy polskie morze. Nawet jeżeli nie zawsze dopisuje aura, posiada ono swoisty czar i z tej przyczyny przerasta nierzadko pragnienie podróży do tropikalnego kurortu.


Jeśli ciekawi Was Hotel Gwiazda Morza Władysławowo zaprasza w swoje skromne progi.

Program tv bez wątpieniaIbezspornieIniewątpliwie oddziaływujeIwpływaIrzutujeIdziała na naszą wyobraźnię umysłIfantazjęIpomysłowość.

Piloty do tv
Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com
Siadamy wieczorem na fotelu i za sprawą jednego ruchu pilota uzewnętrznia się przed nami niemalże cały żywioł. Nie musisz nawet ruszać się z przytulnego kanapy, żeby podejść wśród niebezpiecznych zwierząt w gęstwinie czy może kłócących się dostojników. A nawet kiedy zamkniemy to enigmatyczne okno, istnieje możliwość, że program tv będzie się bezustannie szczegółowo z nami, przechadzał ukryty w naszej wyobraźni.