warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wyprawy

Przyszedł w końcu upragniony przez wielu okres wolnego i wakacji - udajmy się zatem na Dominikanę i zachwyćmy się tym rajem na naszej planecie

urlop - krajobraz
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli śni wam się Dominikana wakacje w owym cudownym terenie na pewno was nie zawiodą. Jeśli szepniecie sobie: OJ, tak Dominikana wczasy - staną się dla was niezatartym doświadczeniem.

Polacy lubią morze. Bałtyk wabi piaszczystymi plażami oraz smaczną rybką prosto z kutra - jeżeli szukamy idealnego noclegu, to Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie spełni oczekiwania

muzeum
Autor: Zaha Hadaid
Źródło: Mario Botta
Wszyscy lubimy polskie morze. Nawet jeżeli nie zawsze sprzyja pogoda, posiada ono swój urok i z tego powodu przewyższa nierzadko wolę podróży do tropikalnego domu wczasowego.


Jeżeli interesuje Was Hotel Gwiazda Morza Władysławowo zaprasza do siebie.

Program tv bez wątpieniaIbezspornieIniewątpliwie oddziaływujeIwpływaIrzutujeIdziała na naszą wyobraźnię umysłIfantazjęIpomysłowość.

Piloty do tv
Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com
Siadamy wieczorem na fotelu i za sprawą jednego ruchu pilota uzewnętrznia się przed nami niemalże cały żywioł. Nie musisz nawet ruszać się z przytulnego kanapy, żeby podejść wśród niebezpiecznych zwierząt w gęstwinie czy może kłócących się dostojników. A nawet kiedy zamkniemy to enigmatyczne okno, istnieje możliwość, że program tv będzie się bezustannie szczegółowo z nami, przechadzał ukryty w naszej wyobraźni.