warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wojsko

Jak jedziemy nad Morze Bałtyckie, warto wybrać Kołobrzeg. Zobacz dlaczego

Hotel
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Choć jest gwarnym ośrodkiem miejskim, cieszy się tytułem uzdrowiska. Kołobrzeg to wielki ośrodek turystyczny, największych rozmiarów uzdrowisko nad Morzem Bałtyckim oraz miasto, w którym życie tętni przez cały czas. Kołobrzeg, jak na istotny ośrodek miejski i turystyczny przystało, jest stanie zagwarantować turystom wiele atrakcji i rozrywek na najwyższym poziomie. Jako znane i cenione uzdrowisko jest z kolei w stanie zaoferować wszystkim przyjeżdżającym dużo okazji do idealnego wypoczynku czy rekreacji, jak sanatorium Kołobrzeg.

Do czego jest konieczne światło chemiczne i w jakich sytuacjach warto je wziąć ze sobą

wycieczka w nieznane
Autor: Sang yun Lee
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie dłuższych wypraw do głuszy lub chociaż na normalny biwak przyda się czasem dodatkowe oświetlenie, dzięki jakiemu można bezproblemowo się poruszać albo skończyć prace polowe po zachodzie słońca. Poza zwykłą latarką bardzo pomocne bywają tzw. światła chemiczne – dzięki nim można sprawnie otrzymać jasne i odporne źródło światła.