warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

urlopy

W które miejsca wskazane jest pojechać na wakacyjny wypoczynek?

wycieczka do Egiptu
Autor: Alexander Baranov
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większymi krokami przybliża się do nas wybitnie ciepła pora roku - lato. W tym czasie po wielokroć wielu z nas pragnie oddać się wakacyjnym wypoczynkom, wyjeżdżając w egzotyczne i w szeregu przypadków ciepłe kraje. Propozycji jednak w dniu dzisiejszym z pewnością możemy odnaleźć niezmiernie wiele, niemniej pomimo tego nie wszystkie z nich są godne naszej uwagi.

Zobacz jaki dopasować kostium na plażę na tegoroczne wczasy

Kobieta
Autor: Giantesslover37
Źródło: http://www.flickr.com
Fajnie byłoby każdego dnia wiedzieć, co na siebie założyć, by poczuć się zarazem wygodnie, trendy i ponadto wyśmienicie w tym wyglądać. Sprawnie się poruszać wśród modowych nowinek i tak samo bez problemu zrezygnować z odzieży z zeszłej epoki.

Urlop za granicą, gdzie polecieć? Wakacje na każdą kieszeń

Turcja, Stambuł
Autor: Alexxx Malev
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się gdzie spędzić swój wyczekany urlop? Czy miejsce, które wybrałeś nadaje się na wyjazd z dziećmi? Podróżować według własnego planu, czy pozwolić aby wyręczyło Cię biuro podróży? A może jesteś w tym momencie w wyjątkowo cudownym nastroju, bo rozmyślasz o podróży we dwoje?