warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

urlopy

W które miejsca wskazane jest pojechać na wakacyjny wypoczynek?

wycieczka do Egiptu
Autor: Alexander Baranov
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większymi krokami przybliża się do nas niezmiernie ciepła pora roku - lato. W tym czasie w szeregu przypadków wielu z nas pragnie oddać się wakacyjnym wypoczynkom, wyjeżdżając w egzotyczne i po wielokroć ciepłe kraje. Propozycji jednak w dniu dzisiejszym niewątpliwie możemy odnaleźć nadzwyczaj wiele, niemniej natomiast nie wszystkie z nich są godne naszej uwagi.

Zobacz jaki dopasować kostium na plażę na tegoroczne wczasy

Kobieta
Autor: Giantesslover37
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnie byłoby każdego dnia nie mieć problemu, co na siebie założyć, by poczuć się jednocześnie komfortowo, trendy i ponadto fantastycznie w tym wyglądać. Z lekkością się poruszać wśród trendowych nowości i tak samo bez problemu zrezygnować z odzieży z zeszłego sezonu.

Urlop za granicą, gdzie polecieć? Wakacje na każdą kieszeń

Turcja, Stambuł
Autor: Alexxx Malev
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się gdzie spędzić swój wymarzony urlop? Czy miejsce, na które się zdecydowałeś nadaje się na wyjazd z pociechami? Podróżować według własnego planu, czy pozwolić aby wyręczyło Cię biuro podróży? A może jesteś w tym momencie w nadzwyczaj romantycznym nastroju, bo rozmyślasz o podróży we dwoje?