warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

szklarska poręba

Poczuj uroki Szklarskiej Poręby i jej okolic

szklarska poręba
Autor: Motorrad-Presse.com
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród soczystej zieleni lasów, w dolinie rzeki Kamienna, na zboczach Karkonoszy i Gór Izerskich, rozpościera się czarowny ogród historii, obyczajów, wierzeń, magii i przyrody. Jego władcą jest Duch Gór, nazywany Liczyrzepą.

Zakup luksusowego mieszkania jako dobra inwestycja na przyszłość.

Wnętrze apartamentu
Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com
Nic dziwnego, że wielu młodym ludziom zakup komfortowego mieszkania jawi się jako dobra inwestycja na przyszłość. Będzie to związane głównie z tym, iż osoby te mają pojęcie, iż jeżeli będą pozwalać sobie na kupno tego obiektu to poczują się w konkretnym lokum nad wyraz dobrze. Jeśli w takim razie ktokolwiek tylko będzie mieć możliwość wzięcia pożyczki na taki cel i będzie przekonany, że nie będzie posiadać kłopotów ze spłatą zobowiązania to rzeczywiście nie musi się nad tym zastanawiać.

Urlop w Karkonoszach - kwintesencja naszych marzeń

Karkonosze to najwyższe i największe pasmo górskie w Sudetach. Dzięki sporej ilości atrakcji turystycznych, licznym rowerowym i pieszym trasom, a także stokom narciarskim i wyciągom bez względu na porę roku zobaczyć tam można liczną grupę turystów.