warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rekreacja

Czym w rzeczywistości winien objawiać się wyższy standard hotelu

hotel
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dla większości ludzi pobyt w hotelu, nawet jeżeli nie jest to hotel z największą liczbą gwiazdek, to niemała uciecha. Z zasady bowiem jest to miejsce przeznaczone do nocowania w pokojach o lepszym standardzie niż w innych obiektach zaliczanych w skład infrastruktury turystycznej. Czym natomiast w praktyce powinien objawiać się ten wyższy standard dla przeciętnego klienta? Oczywiście, standard hotelu jest wyraźnie związany z klasą do jakiej hotel można zaliczyć. Już w momencie stawiania nieruchomości inwestor winien wiedzieć, czy chce, by działał hotel klasy średniej, czy może hotel luksusowy z apartamentami. W zależności od tego ma obowiązywać w pokojach i innych pomieszczeniach odpowiednie wyposażenie.

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Morze, Mielno
Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com
Planując wyjazd nad polskie Morze Bałtyckie mamy często wielki problem z wybraniem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza turystyczna na wybrzeżu jest coraz bardziej rozwinięta i stąd też mamy możliwość wybierania spośród wielu. Jednym z lepszych wyborów na jaki można się zdecydować jest Ustka.