warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pensjonat

Nadchodzą ferie, to najlepsza chwila, aby rozejrzeć się za dogodną kwaterą i zaplanować, gdzie spędzić wolne dni

Kołobrzeg
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu roku zazwyczaj brakuje nam długiego wypoczynku, jaki pozwoliłby uciec od obowiązków zawodowych oraz zdystansować się od codziennych problemów. Idealną okazją do relaksu bywają ferie, można je spędzić zarówno z dziećmi, jak również ze znajomymi albo bliską osobą. Pozostaje jedynie wymyślić, gdzie pragnie się spędzić zimowe dni.

Niesamowite Ustronie Morskie oraz piękny Kołobrzeg - destynacje urlopowe

morze
Autor: Geraint Rowland
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno Ustronie Morskie, jak także Kołobrzeg regularnie przyciągają niemało turystów. Obie miejscowości są fenomenalnie śliczne i tajemnicze, jeśli chcemy pooddychać świeżym powietrzem i podziwiać wspaniałe widoki, to wskazane jest zastanowić się nad wczasami w Ustroniu Morskim czy też Kołobrzegu. Są to miejscowości nadmorskie, wobec tego zapaleńcy morskiego klimatu oraz ładnego, czystego morza na pewno entuzjastycznie odwiedzą któryś z tych rejonów.

Porządne hotele w przystępnych cenach

nocleg w hotelu
Autor: Phillip Pessar
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy się na parę dni w miejsce, którego nie znamy, to wiadomo, że musimy znaleźć jakiś fajny hotel. A z hotelami bywa różnie, nie zawsze trafimy na takie, które będą nam pasować. Ale warto nie zapominać, że to miejsce, w którym mamy po prostu parę razy przespać się, a zdarza się, że spędzić tylko jedną dobę.

Dokąd wybrać się na narty?

na nartach
Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com
Nadchodzi zima i zaczynają się rozmyślania, jak tam trzymają się nasze narty w piwnicy. Jednak, poza myśleniem o sprzęcie, myślimy o tym gdzie na narty? Możliwości jest całe mnóstwo. Jeżeli będziemy patrzeć na cały świat, to przez dwanaście miesięcy znajdą się miejsca, gdzie można byłoby oddać się białemu szaleństwu. Ale nie wszystkich stać na takie wyjazdy, gdzie nam się tylko zamarzy. Ale gdy na naszej półkuli jest zima, to posiadamy bardzo przystępną opcje jaką są nasze góry. W naszych górach jest ogrom miejsc, gdzie można pojeździć na nartach.