warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pensjonat

Nadchodzą ferie, to najlepsza chwila, aby rozejrzeć się za dogodną kwaterą i zaplanować, gdzie spędzić wolne dni

Kołobrzeg
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu roku przeważnie brakuje nam dłuższego wypoczynku, jaki pozwoliłby uciec od wyzwań zawodowych i zdystansować się od życiowych problemów. Idealną okolicznością do relaksu są ferie, możemy je spędzać zarówno z dziećmi, jak też ze znajomymi albo bliską osobą. Pozostaje jedynie wymyślić, gdzie chce się pojechać w te zimowe dni.

Niesamowite Ustronie Morskie oraz piękny Kołobrzeg - destynacje urlopowe

morze
Autor: Geraint Rowland
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno Ustronie Morskie, jak także Kołobrzeg regularnie przyciągają sporo turystów. Obie miejscowości są nadzwyczajnie piękne i malownicze, jeśli potrzebujemy pooddychać rześkim powietrzem oraz podziwiać idealne widoki, to należałoby zastanowić się nad urlopem w Ustroniu Morskim czy Kołobrzegu. Są to miejscowości nadmorskie, w związku z tym miłośnicy morskiego klimatu oraz pięknego, czystego morza naturalnie entuzjastycznie odwiedzą któryś z tych rejonów.

Porządne hotele w przystępnych cenach

nocleg w hotelu
Autor: Phillip Pessar
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy się na parę dni w miejsce, którego nie znamy, to wiadomo, że musimy znaleźć jakiś fajny hotel. A z hotelami bywa różnie, nie zawsze trafimy na takie, które będą nam pasować. Ale warto nie zapominać, że to miejsce, w którym mamy po prostu parę razy przespać się, a zdarza się, że spędzić tylko jedną dobę.

Dokąd wybrać się na narty?

na nartach
Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com
Nadchodzi zima i zaczynają się rozmyślania, jak tam się mają nasze narty w piwnicy. Jednak, poza myśleniem o sprzęcie, myślimy o tym gdzie na narty? Opcji jest całe mnóstwo. Jeżeli spojrzymy na mapę świata, to przez dwanaście miesięcy znajdą się miejsca, gdzie można byłoby oddać się białemu szaleństwu. Jednak nie zawsze stać nas na wyjazdy, gdzie nam się tylko zamarzy. Jednak gdy na naszą półkulę przychodzi zima, to posiadamy bardzo fajną opcje jaką są polskie góry. W polskich górach jest ogrom miejsc, gdzie możemy poszusować na nartach.