warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pamiątka

Na weekend majowy góry będą najlepsze

relaks
Autor: Elroy Serrao
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy w jakim miejscu pragniemy spędzić wolne dni?

Kiedy chcemy uzyskać świadomość, że nasz wyjazd będziemy mieli możliwość zaliczać do wspaniałych, to bez wątpienia powinniśmy się zastanowić, w jakim kierunku pragniemy się udać. Im bardziej wybrany rejon wyjazdu będzie nam odpowiadać, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że podobają nam się wszelkie oferty, które będą tam przed nami ujawniane. Należy się tym zajmować wcześniej, by na spokojnie wszystko przygotować.

Za pomocą fotografii jesteśmy w stanie kolekcjonować wspomnienia. One żyją dzięki zdjęciom, nie zapominamy o istotnych wydarzeniach

zdjęcie z wesela
Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com
Przez całe życie jesteśmy w stanie kolekcjonować cudowne momenty. Jest ich bardzo dużo, jedne bardziej, drugie mniej ważne. Mimo to każdy z nas ma szansę, aby zebrać ich pewną ilość we własnej pamięci. Niestety, pamięć jest dość wybiórcza, a wspomnienia prędko zanikają. To oznacza, iż niekiedy choć byśmy chcieli, to nie zapamiętamy momentów, które są dla nas ważne. Co możemy na to poradzić? Zdecydowanie, najlepsze są fotografie. Dzięki nim uwiecznimy każdy moment. Czy to będzie sesja ciążowa, ślub, fotografia dzieci Warszawa czy inne wydarzenie, przy pomocy fotografii zachowamy je już na zawsze.