warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pamiątka

Na weekend majowy góry będą najlepsze

relaks
Autor: Elroy Serrao
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zaznaczymy w jakim miejscu chcemy spędzić wolne dni?

Gdy pragniemy mieć świadomość, że nasz wyjazd będziemy mogli zaliczyć do wspaniałych, to bez wątpienia musimy się zastanowić, w jakim kierunku pragniemy się udać. Im bardziej wybrany region wyjazdu będzie nam odpowiadać, tym większa będzie szansa na to, że spodobają nam się wszelkie oferty, które będą tam przed nami ujawniane. Należy się tym zająć wcześniej, by na spokojnie wszystko przygotować.

Za pomocą fotografii jesteśmy w stanie kolekcjonować wspomnienia. One żyją dzięki zdjęciom, nie zapominamy o istotnych wydarzeniach

zdjęcie z wesela
Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com
Przez całe życie możemy zbierać wspaniałe momenty. Jest ich bardzo dużo, jedne bardziej, drugie mniej ważne. Niemniej każdy z nas ma szansę, ażeby zebrać ich trochę we własnej pamięci. Niestety, pamięć jest dość wybiórcza, a wspomnienia prędko zanikają. To znaczy, iż czasami choć byśmy chcieli, to nie zapamiętamy chwil, które są dla nas istotne. Co można z tym zrobić? Zdecydowanie, najkorzystniejsze są fotografie. Dzięki nim uwiecznimy każde wydarzenie. Czy to będzie sesja ciążowa, ślub, fotografia dzieci Warszawa czy inne wydarzenie, dzięki fotografii zachowamy je już na zawsze.