warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pamiątka

Na weekend majowy góry będą najlepsze

relaks
Autor: Elroy Serrao
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszy będzie kierunek podróży

Kiedy pragniemy mieć gwarancję, że nasz wyjazd będziemy mogli zaliczać do wspaniałych, to bez wątpienia powinniśmy się zastanowić, w jakim kierunku pragniemy się wybrać. Im mocniej wybrany region wyjazdu będzie nam odpowiadał, tym znaczniejsza będzie nadzieja na to, że spodobają nam się wszelkie propozycje, które będą tam przed nami ujawniane. Potrzeba się tym zajmować wcześniej, by na spokojnie wszystko zorganizować.

Za pomocą fotografii jesteśmy w stanie kolekcjonować wspomnienia. One żyją dzięki zdjęciom, nie zapominamy o istotnych wydarzeniach

zdjęcie z wesela
Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com
Przez całe życie możemy kolekcjonować cudowne momenty. Jest ich bardzo dużo, jedne bardziej, drugie mniej ważne. Pomimo to każdy z nas ma szansę, żeby zebrać ich trochę we własnej pamięci. Niestety, pamięć jest dosyć wybiórcza, a wspomnienia błyskawicznie zanikają. To oznacza, że czasem choć byśmy chcieli, to nie zapamiętamy momentów, które są dla nas istotne. Co możemy z tym zrobić? Zdecydowanie, najlepsze są fotografie. Dzięki nim uwiecznimy każdy moment. Czy to będzie sesja ciążowa, ślub, fotografia dzieci Warszawa czy inne wydarzenie, dzięki fotografii zachowamy je już na wieki.