warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

natura

Czy Czarna woda to faktycznie ciemna ciecz?

odzwierciedlenie - wakacje
Autor: Łukasz Miśkiewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Legnica to miasto usytuowane w środkowej części Dolnego Śląska. Miasteczko usytuowane jest między dwiema rzeczkami Kaczawą i będącą jej napływem rzeką o nazwie Czarna Woda.

Na wakacje można jechać również z niemieckich biur podróży, w wielu wypadkach okazuje się to tańsze

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
W chwili, kiedy podejmuje się decyzję o wyjeździe na urlop, szuka się jak najkorzystniejszej propozycji. To zupełnie naturalne, ponieważ nikt nie zamierza przepłacać, kiedy istnieje możliwość, żeby zatrzymać w kieszeni troszeczkę środków. Teraz znacznym wzięciem pośród wyjeżdżających cieszą się biura podróży i ich wczasy.

Co można w ośrodku miejskim, a co na wsi? Konkretny dylemat tak naprawdę jest zbędny. A to dlaczego

hotel
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal identycznie jak wyjeżdżamy na wieś, by odetchnąć od miejskiego zgiełku, tak samo wybieramy się do miasta, by coś załatwić. Takie właśnie kształtuje się to życie między wsią a miastem. Gdziekolwiek żyjemy znajdujemy się po jednej lub po drugiej stronie, ale zawsze mamy powody żeby narzekać, bo jak mieszkamy na odludziu to chcielibyśmy być bliżej centrum miasta, a jak żyjemy w mieście potrzebujemy spokoju. No i jak to pogodzić?