warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

myśliwy

Gdzie można kupić sprawdzony sprzęt myśliwski?

lorentki na polowanie
Autor: per Corell
Źródło: http://www.flickr.com
Rosną szeregi myśliwych. Do polowań garnie się coraz więcej niewiast - Dian, duchownych a wiek właścicieli sztucerów, dubeltówek i kniejówek określa szeroka rozpiętość. Upodobaliśmy sobie łowiectwo. Łowiectwo - nie myślistwo, gdyż to określenie oznacza ochronę zwierząt, a zadaniem myśliwych jest zabezpieczenie różnorodności gatunków i właściwej populacji dzikich zwierząt. Ich zbyt duża ilość powoduje niestety duże szkody rolnikom i leśnikom, z tej przyczyny potrzebna jest wieczna obserwacja ich liczebności.

Gdzie nabyć wyposażenie łowczego?

Strzelba myśliwska
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Każdy łowca wie, że oprócz należytego sprzętu, niezwykle znaczący jest dobry ubiór, aby wygodnie i bez skrępowania poruszać się w toku polowania. Obecne ubiory myśliwskie, których coraz większy asortyment odnajdujemy w sklepach, demonstrują, jak dynamicznie przekształca się ów obręb przygotowania myśliwego do udanego, wygodnego, ale również bezpiecznego i wytwornego polowania.