warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

miasto

Kurorty czy miejsca godne zwiedzenia w Polsce

kurort
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Miejscowość taka jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki oraz do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej urokliwej miejscowości przynoszą turystom kolejne pokłady energii i okazują się niezwykłą przygodą. Świeradowski klimat jest niezwykły, co zgodnie przyznawane jest przez podróżnych. Urocze krajobrazy, przejrzyste i górskie powietrze oraz sporo zielonych tras do długich spacerów po górach i pagórkach… Całość sprawia, że bardzo szybko można się zadurzyć w tym miejscu.

Jak jedziemy nad Morze Bałtyckie, warto wybrać Kołobrzeg. Zobacz dlaczego

Hotel
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż jest gwarnym ośrodkiem miejskim, cieszy się mianem uzdrowiska. Kołobrzeg to spory ośrodek turystyczny, największe uzdrowisko nad Bałtykiem oraz miasto, gdzie życie tętni przez całą dobę. Kołobrzeg, jak na ważny ośrodek miejski i turystyczny przystało, może zaoferować turystom moc atrakcji i rozrywek na najwyższym poziomie. Jako poznane i cenione uzdrowisko jest z kolei w stanie zapewnić wszystkim kuracjuszom dużo okazji do świetnego wypoczynku oraz rekreacji, jak sanatorium Kołobrzeg.

Wrocław zachwyci każdego! Co musimy zwiedzić i na co zwrócić uwagę, spacerując po wrocławskich uliczkach?

Wrocław
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław to zdecydowanie miasto, które jest naszą dumą, miasto, które jest rozpoznawane przez osoby z innych krajów. Obok Gdańska, Warszawy czy Krakowa to jedno z najsłynniejszych miejsc w Polsce, z chęcią odwiedzane przez turystów, jak i samych Polaków. Wrocław tętni życiem, zarówno w ciągu dnia jak i w nocy, nie tylko za sprawą przyjezdnych, ale także dzięki studentom, którzy chętnie we Wrocławiu osiadają na czas studiów. Wrocław to bardzo zachęcające miejsce dla studentów.

Bukareszt – stolica Rumunii świetnym miejscem na krótki wypad, przekonaj się sam, że dobrze tutaj przyjechać

miasto
Autor: Wygoda Travel
Źródło: Wygoda Travel
Podróże są konikiem, który niezaprzeczalnie wciąga. W końcu decydowanie lepiej jest zwiedzić następne kraje, smakować nowe smakołyki, podziwiać fenomenalne zabytki i poznawać ludzi, z którymi nie mielibyśmy możliwości się spotkać chodząc z domu do pracy oraz pracy do domu, aniżeli stale siedzieć w swoich 4 ścianach, choćby bardzo ładnych.

Kilka dni w Pekinie, zatem co wpisać na listę kluczowych punktów, by dobrze poznać to miasto

Chiny
Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com
Pekin, stolica Chińskiej Republiki Ludowej, jest miastem, które niejeden z nas umieścił na liście pragnień. I świetnie nadaje się nawet na parodniową wycieczkę, albowiem nie każdy może dostać dwutygodniowy urlop. Co wpisać do najważniejszych punktów zwiedzania, kiedy i my planujemy udać się do wskazanego miasta?

Intrygująca oferta noclegowa w Sopocie

sopot
Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Sopot to często odwiedzany poprzez turystów rejon, szczególnie w sezonach letnich. Doskonałe morze, liczne festiwale muzyczne, śliczne widoki i krajobrazy - to ledwie kilka z atrakcji turystycznych, które czekają na odwiedzających. Sopot jest wyjątkowym miejscem i bezsprzecznie każdy powinien wybrać się tam co najmniej raz w życiu. W Sopocie bez większych kłopotów odnajdziemy nocleg, gdyż miasto to posiada wielką i ciekawą bazę noclegową. W Sopocie zdołamy wynająć domki, hotel, motel albo też pensjonat, ewentualności noclegu jest więc niezmiernie wiele.

Tanie opcje noclegowe w Lublinie, z jakich opłaca się korzystać.

hotel
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej stolicy województwa znaleźć da się dogodne opcje noclegowe, jakie będą tańsze, a do tego są komfortowe. Warto w takim razie przed wyjazdem do takiego miasta, bądź to w celach zawodowych, czy w celach osobistych przeglądać dostępne możliwości, aby wśród nich wyselekcjonować coś, co będzie nam najbardziej pasować.

Półkolonie konne mogą uczyć dzieciaki jeździć

Koń
Źródło: flickr.com
Półkolonie konne miast zwykłych kolonii?
Co robić jeżeli nasze dziecko nie chce jechać na kolonie, albo z jakiegoś powodu my nie pragniemy albo nie mamy szansę go wysłać? Może się wtedy okazać, że tak samo wspaniałym pomysłem na spędzenie wakacji przez nasze dziecko, będą półkolonie konne.

Turystyczne atrakcje Górnego Śląska, w jaki sposób szukać kwater w tym regionie.

Noclegi w Brzegu Dolnym
Autor: Greenland Travel
Źródło: http://www.flickr.com
Dolny Śląsk to jeden z najciekawszych pod względem turystyki regionów naszego kraju. Proponuje zarówno bogactwo przyrodnicze, jak też wiele zabytków i miejsc, które warto odwiedzić. Mogą tam znaleźć coś dla siebie miłośnicy aktywnego wypoczynku, ale również osoby które będą chciały coś interesującego zobaczyć i miło wykorzystać wolne chwile.

W jaki sposób spędzić doskonale czas w zimie?

śnieg
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Na wakacje wszyscy czekamy z niecierpliwością. Wspaniała pogoda, urlop i kontakt ze znajomymi – to wszystko sprawia, że możemy się zrelaksować i pobawić w gronie najbliższych. Wakacje jednak szybko mijają, tak, że nierzadko nie zdążymy w pełni wypocząć i odetchnąć od standardowych obowiązków. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by świetnie bawić się także zimą.