warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kurort

Sierpniowy urlop? Wybierz Bałtyckie morze.

Bałtyk
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie Polacy mają bardzo szeroki wachlarz opcji wakacyjnych do dyspozycji. Możemy polecieć na międzykontynentalną przeprawę do Ameryki albo Australii. Wyskoczyć na romantyczny wyjazd do Barcelony lub Rzymu. Albo opalać się na włoskiej plaży. Lecz pomimo tak wielu, różnych alternatyw, wciąż wielu Polaków typuje Bałtyckie morze jako kierunek swej wycieczki. Nic w tym dziwnego, ostatnimi czasy klimat nas rozpieszcza, dodatkowo warunki w nadbałtyckich miejscowościach są znacznie powyżej średniej.

Myślisz o wakacjach na Karaibach? To nie problem, możesz zakupić wycieczkę last minute oraz upajać się karaibskim słońcem

karaiby
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego roku nadchodzi ten moment, kiedy należy wymyślić, jak spędzi się wakacje. To wyjątkowo przyjemna czynność, ale jednocześnie spore wyzwanie. Polscy podróżnicy z chęcią wykupują wczasy w krajowych oraz zagranicznych kurortach, często wybierając te położone nad morzem. Coraz znaczniejszym uznaniem wyjeżdżających szczycą się też wyjazdy egzotyczne.