warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kurort

Sierpniowy urlop? Wybierz Bałtyckie morze.

Bałtyk
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie Polacy posiadają bardzo szeroki wachlarz opcji wakacyjnych do dyspozycji. Możemy udać się w międzykontynentalną podróż do Afryki lub Australii. Wyskoczyć na klimatyczny wyjazd do Paryża lub Londynu. Albo opalać się na chorwackiej plaży. Jednak pomimo tak wielu, różnych alternatyw, wciąż wielu Polaków typuje Bałtyckie morze jako kierunek swojej podróży. Nic w tym dziwnego, ostatnimi laty klimat nas rozpieszcza, dodatkowo warunki w nadbałtyckich kurortach są znacznie powyżej przeciętnej.

Myślisz o wakacjach na Karaibach? To nie problem, możesz zakupić wycieczkę last minute oraz upajać się karaibskim słońcem

karaiby
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego roku nadchodzi ten moment, kiedy należy wymyślić, jak spędzi się wakacje. To wyjątkowo przyjemna czynność, ale jednocześnie spore wyzwanie. Polscy podróżnicy z chęcią wykupują wczasy w krajowych oraz zagranicznych kurortach, często wybierając te położone nad morzem. Coraz znaczniejszym uznaniem wyjeżdżających szczycą się też wyjazdy egzotyczne.