warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kraj

Sierpniowy urlop? Wybierz Bałtyckie morze.

Bałtyk
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie Polacy mają bardzo szeroki wachlarz opcji wakacyjnych do dyspozycji. Możemy polecieć na międzykontynentalną przeprawę do Ameryki albo Australii. Wyskoczyć na romantyczny wyjazd do Barcelony lub Rzymu. Albo opalać się na włoskiej plaży. Lecz pomimo tak wielu, różnych alternatyw, wciąż wielu Polaków typuje Bałtyckie morze jako kierunek swej wycieczki. Nic w tym dziwnego, ostatnimi czasy klimat nas rozpieszcza, dodatkowo warunki w nadbałtyckich miejscowościach są znacznie powyżej średniej.

Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – warto prócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kultury tego miasta.

Kraków nocą
Autor: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Miasto Kraków, to nie wyłącznie poprzednia kolebka państwa polskiego. To także jedyne z piękniejszych miast Polski. Jest nie tylko świetnie rozwinięte pod względem gospodarki, ale zawiera obfitą przeszłość i bogactwo architektoniczne, jakie radują się dużym powodzeniem pośród zwiedzających ze wszystkich krajów. Kraków, to także kolebka kulturalne Polski, miasto edukacji i kształcenia się inteligencji.