warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kraj

Sierpniowy urlop? Wybierz Bałtyckie morze.

Bałtyk
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie Polacy posiadają bardzo szeroki wachlarz opcji wakacyjnych do dyspozycji. Możemy udać się w międzykontynentalną podróż do Afryki lub Australii. Wyskoczyć na klimatyczny wyjazd do Paryża lub Londynu. Albo opalać się na chorwackiej plaży. Jednak pomimo tak wielu, różnych alternatyw, wciąż wielu Polaków typuje Bałtyckie morze jako kierunek swojej podróży. Nic w tym dziwnego, ostatnimi laty klimat nas rozpieszcza, dodatkowo warunki w nadbałtyckich kurortach są znacznie powyżej przeciętnej.

Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – warto prócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kultury tego miasta.

Kraków nocą
Autor: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Miasto Kraków, to nie tylko była kolebka państwa polskiego. To również jedno z piękniejszych miast Polski. Jest nie tylko świetnie rozrośnięte zwazając na stan gospodarki, ale obejmuje bogatą przeszłość i budynki architektoniczne, które cieszą się dużym sukcesem pośród podróżników z całego świata. Kraków, to również centrum kultury naszego kraju, punkt uczelni i wykształcania się profesji.