warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kawa

Przepyszny i przyjemny wypoczynek w klimatycznych restauracjach i kawiarniach we wrocławskim rynku

wrocławski rynek
Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest pięknym miastem znajdującym się nad malowniczą rzeką Odrą, przyciągającym turystów nie tylko ze względu na jego architekturę ale również z powodu kosmicznej ilości wydarzeń kulturalnych. To jedno z największych i najcudowniejszych polskich miast jest doskonałym miejscem do zwiedzania. Jednak nie tylko urozmaicenia turystyczne są warte czasu, we Wrocławiu istnieje niemało zajmujących kawiarenek i restauracji proponujących smaczny posiłek.

Hotel Twardowski najtrafniejszym wyborem w okolicach Poznania.

Pokój hotelowy
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Hotel Twardowski istnieje od 2004 roku. Liczy 62 pokoje o podwyższonym standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic - pokoje jedno i dwu osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibar, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kablówki i darmowy bezprzewodowy dostęp do WIFI.

Jaki jest dobry przepis na świetną małą czarną jak z Włoch?

Autor: MollaSpace
Przepis na szybką kawę? Kapsułka (ewentualnie kawa instant), wrzątek i... voilà! Tylko są osoby, które nie poszukują recepty na szybką, lecz także szybką i genialną w smaku, pachnącą kawę... Taką, która w momencie pierwszego łyka, zaniesie nasze myśli do uroczej kafeterii. Włoskiej albo francuskiej, ponieważ legenda głosi, iż to mieszkańcy tych krajów wynaleźli kawiarkę. Kawiarki to bardzo dobre wyjście dla tych, którzy doceniają zapach kawy, a nie mają ani przestrzeni, ani czasu, by być właścicielami ciśnieniowych ekspresów. Coraz więcej kawiarek pozwala też na przygotowanie innego rodzaju kawy niż espresso, w tym latte i cappuccino.