warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gry planszowe

Mogłoby się wydawać, że w erze dostępnych wszędzie tabletów i komputerów taki archaizm jak gry planszowe nie powinien istnieć

planszówka
Autor: Andrew Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Faktycznie w którejś chwili cały świat zachłysnął się nowoczesnymi technologiami, symbolem zabawy stał się ekran laptopa albo komputera. Coraz więcej ludzi grało albo samemu, albo w internecie, z innymi osobami, ale w dalszym ciągu było to siedzenie przy sprzęcie elektronicznym. Zwłaszcza przodowali w tym młodzi ludzie, którzy zawsze byli na czasie z najnowszymi technologiami. I przy tego typu okolicznościach było niemalże pewne, że spędzanie wspólnie wolnych chwil z rodziną czy znajomymi przy dobrej planszówce zaginie zupełnie, że ludzie zaczną każdą formę rozrywki opierać o najróżniejsze urządzenia elektroniczne.

Zalety posiadania hobby

gry planszowe
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po szkole albo pracy trzeba porządnie wypocząć i się odprężyć. Zrobić to można na wiele sposobów. Dzisiaj, w czasie ogromnej popularności najróżniejszych gier komputerowych, kiedy praktycznie każdy ma przy sobie komórkę czy smartfon, niestety rozrywka została sprowadzona do mniejszego lub większego ekranu.