warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

eskapady

W przypadku, jeśli interesuje cię narciarstwo, wypróbuj, jak ciekawe są zagraniczne wyprawy na narty oferowane przez biura podróży

zabawa na śniegu
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
Narciarstwo jest jedną z ulubionych dyscyplin sportowych naszych rodaków. Jazda na nartach okazuje się nie tylko popularna, lecz również bardzo zdrowa, znakomicie wpływa na kondycję oraz samopoczucie.


stok zimą
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Program tv bez wątpieniaIbezspornieIniewątpliwie oddziaływujeIwpływaIrzutujeIdziała na naszą wyobraźnię umysłIfantazjęIpomysłowość.

Piloty do tv
Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com
Siadamy wieczorem na fotelu i za sprawą jednego ruchu pilota uzewnętrznia się przed nami niemalże cały żywioł. Nie musisz nawet ruszać się z przytulnego kanapy, żeby podejść wśród niebezpiecznych zwierząt w gęstwinie czy może kłócących się dostojników. A nawet kiedy zamkniemy to enigmatyczne okno, istnieje możliwość, że program tv będzie się bezustannie szczegółowo z nami, przechadzał ukryty w naszej wyobraźni.