warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

czas

Czy sprawdzaliśmy jak wiele kosztują wyjazdy narciarskie?

zima w górach
Autor: Kaloyan Raev
Źródło: http://www.flickr.com
O letnich urlopach zazwyczaj myślimy z wielkim wyprzedzeniem, pragnąc otrzymać pewność, że zatrzymamy się w naszym wyśnionym miejscu oraz wszystko dopniemy na ostatni guzik. Lecz czy wiemy już gdzie przeżyć swoje zimowe wakacje?

Gdzie pozyskać patent motorowodnego sternika?

spodenki
Autor: Jan Bommes
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby móc zgodnie z naszym prawem poprowadzić jacht motorowodny, trzeba posiadać odpowiedni patent. Dowód taki otrzymuje się po przejściu należytego szkolenia jak też zdaniu egzaminu.

Masz ochotę na urlop Dubaj będzie niewątpliwie wyśmienitym pomysłem, jeżeli nie Emiraty to wycieczka do Kambodży będzie najlepszą decyzją

Dubaj
Źródło: pixabay.com
Kiedy za oknem deszcz , a także mgła, każdy myśli o tym, by teleportować się co tropikalnych państw. Nie jest to nic szczególnego, bowiem taka aura nie nastraja nas pozytywnie do egzystencji, dodatkowo cały czas czujemy zmożenie , a także jesteśmy bez sił do działania.

Czy zaciekawią nas na urlop domki nad morzem

zachód słońca
Autor: Sophie und Jens
Źródło: http://www.flickr.com
Udając się na urlop oraz zakładając tam dłuższy pobyt, powinniśmy się zastanowić, w którym miasteczku pragniemy się zameldować na nocleg.


cennik
Autor: Cayobo
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie posiadasz jeszcze planów i intencji na tegoroczne wakacje – zainwestujw najlepsze wczasy na Majorce.

wybrzeża Majorki
Autor: Morfheos
Źródło: http://www.flickr.com
Nadchodzi ten ulubiony czas dla uczniów – wakacje, a przede wszystkim dla dorosłych – czas urlopów. Aura staje się coraz ładniejsza i sprzyjająca różnym wyjazdom. Kilkuosobowe, radosne rodziny cały rok oszczędzały na wymarzony wyjazd i liczą dni, leniwi rozmyślają o niewielkich pożyczkach. Biura podróży od dłuższego czasu przygotowują najlepsze oferty wczasów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

W jaki sposób spędzić doskonale czas w zimie?

śnieg
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Na wakacje wszyscy czekamy z niecierpliwością. Wspaniała pogoda, urlop i kontakt ze znajomymi – to wszystko sprawia, że możemy się zrelaksować i pobawić w gronie najbliższych. Wakacje jednak szybko mijają, tak, że nierzadko nie zdążymy w pełni wypocząć i odetchnąć od standardowych obowiązków. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by świetnie bawić się także zimą.