warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woolgoolga.org/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

śnieg

Kochacie sport i zastanawiacie się, w jakim miejscu można w Polsce spędzić czas aktywnie – zobaczcie, co proponują miejscowości

bieganie w parku
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W naszym państwie mocno popularny zrobił się sport. Ludzie ubóstwiają spędzać czas aktywnie – latem jeżdżą na koniach i na rowerach, pływają jachtami lub na windserwingu, w czasie zimy jeżdżą na nartach i skuterach, a całorocznie – bez znaczenia na pogodę – biegają. Można śmiało rzec, iż Polska kocha sport.

W przypadku, jeśli interesuje cię narciarstwo, wypróbuj, jak ciekawe są zagraniczne wyprawy na narty oferowane przez biura podróży

zabawa na śniegu
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
Narciarstwo jest jedną z ulubionych dyscyplin sportowych naszych rodaków. Jazda na nartach okazuje się nie tylko popularna, lecz również bardzo zdrowa, znakomicie wpływa na kondycję oraz samopoczucie.


stok zimą
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Detektor lawinowy to nieprawdopodobnie rzetelne urządzenie

Podlasie
Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawy w góry mają szansę być groźne, gdy nie będziemy dobrze do nich przygotowani. Przez to tak ważne będzie to, aby na spokojnie namyślić się, co musimy ze sobą wziąć.

Zimą również możemy używać z mnóstwa atrakcji

zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
Kulig to wspaniała zabawa dla calutkiej rodziny
Latem można używać z kąpieli w morzu, opalać się, lub uprawiać różnorakiego rodzaju sporty, które nie oczekują specjalnego przyszykowania, a co zrobić zimą, kiedy za oknem ciemno, zimno i człowiek posiada poczucie, że za moment zamarznie? Wspaniałą propozycją dla całej familii jest kulig, który będzie przygotowany przez profesjonalistów, a więc całkowicie bezpieczny. Zamiast wlec sanki za pojazdem rodziców, możemy wziąć udział w kuligu, który będzie zorganizowany przez doświadczone osoby oraz będzie się odbywał przez ciągnięcie sanek za dużymi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze, ale też zdrowsze, bo nikt nie wdycha spalin. Co więcej mamy szansę także brać udział w kuligach, gdzie wszyscy będą zasiadywali w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, okryci grubymi kocami, w blasku pochodni przyczepionych po bokach sań. Takie rozwiązanie spowoduje, że całkowicie będzie można cieszyć się tym nieprawdopodobnym przeżyciem, gdyż będzie nam ciepło i nawet najdłuższa trasa przejazdu nie będzie stanowiła dla nas kłopotu.