Kraina łagodności, Bieszczady

Bieszczady. Bezkres połonin, mozaika wielu kultur, bieszczadzka muzyka i przede wszystkim bieszczadzkie magiczne piękno. Chociaż pierwszym skojarzeniem z rodzimymi górami są na ogół strzeliste szczyty Tatr, Bieszczady obecnie zyskują coraz więcej miłośników.

wodospad - Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Góry te wspaniale nadają się na trekking dla początkujących wędrowców, przy czym możemy tam zwiedzić sporo atrakcyjnych zakątków. Bieszczady są również znakomitym celem wakacyjnych wyjazdów z rowerem górskim. Każdy rowerzysta bez trudu korzystać może z długich kilometrów dróg asfaltowych, polnych czy ścieżek i stokówek.

Poznając dalekie zakątki kraju zazwyczaj próbujemy lokalnej kuchni. W Bieszczadach, połączenie wielu kultur dało kuchnię pyszną i zróżnicowaną. Trudno więc sobie wyobrazić wakacje bez hreczanyków czy zalewajki.

Szczególnie godne zainteresowania są miejscowości Solina, Polańczyk i Wetlina. To prawdziwe oazy spokoju.http://edenbus.com.pl/oferta/przewozy-do-niemiec-walbrzych-swidnica/ zobacz tutajWśród mijanych na ulicach osób, znajdziemy najwięcej urlopowiczów z plecakami, którzy zamiast dyskotek i dancingów cenią sobie nastrojowe wieczory z gitarą przy ognisku. I chociaż hotele przyciągają urlopowiczów np. luksusowymi zabiegami SPA, coraz większa liczba Polaków wybiera noclegi w domkach letniskowych.

Chcesz uzyskać świeże informacje na konkretny temat? To obejrzyj witrynę (https://naturalhotel.pl/), na pewno da Ci wiele pozytywnych emocji i na długo zostanie w Twojej pamięci.

I nie powinno to nas dziwić albowiem Polańczyk domki posiadają wiele plusów. Mieszkać w nich może większa liczba osób, mają wysoki standard i są położone w malowniczych okolicach. Turyści mają w takich miejscach możliwość wszelkich form wypoczynku, grillowania oraz wspólnego biesiadowania.

Proponujemy już w najbliższych dniach rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Dla ułatwienia możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę np.: domki Solina, a ujrzymy bogatą listę ofert, z których na pewno wybierzemy odpowiednią – (np. wśród ofert na stronie ).

Warto więc zapomnieć o przyzwyczajeniach, nadmorskich kurortach i wybrać się w polskie góry. Pieniny, Sudety – wszystkie góry robią wrażenie, lecz jednak tylko w Bieszczadach odnajdziemy spokój I wewnętrzną równowagę. Niezapomniane krajobrazy, cudowny klimat, ale także niezapomniana atmosfera, to sposób na niezapomniany wypoczynek. Kto wie, może pokochamy ten wspaniały region kulturowy i powrócimy tu za rok?