Dokąd wybrać się na zimowe wczasy?

Nadchodzi zima i zaczynają się rozmyślania, jak tam trzymają się nasze narty w piwnicy. Ale, poza myśleniem o sprzęcie, myślimy o tym gdzie na narty? Opcji jest wiele. Jeżeli spojrzymy na mapę świata, to przez cały rok znajdą się miejsca, gdzie można poddać się białemu szaleństwu. Ale nie zawsze stać nas na wyjazdy, gdzie nam się tylko zamarzy. Ale kiedy na naszą półkulę przychodzi zima, to mamy bardzo przystępną opcje jaką są nasze góry. W naszych górach jest ogrom miejsc, gdzie można poszusować na nartach.

wypad narciarski

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com
W dodatku są trasy dla ludzi, którzy jeszcze nigdy nie mieli nart na nogach i dla tych, którzy są wytrawnymi narciarzami. Ludzie kochający snowboard też mają gdzie poszaleć. A co istotne zawsze wyszukamy odpowiedni pensjonat dla siebie i nie będziemy musieli liczyć się z każdym groszem. Jednak będąc w swoim kraju jakoś tak łatwiej ze wszystkimi się porozumieć i całkiem miło spędzać czas wśród swoich. A dodatkowo polskie góry są idealną opcją na narty, gdyż pozwalają nawet na krótszy wypad (napisał o tym). Chociaż wiadomo, że pociągiem jedzie się do Zakopanego z Gdańska dobre pół doby, ale jeśli wybierzemy się samochodem to wcale nie trwa aż tyle czasu. A zresztą zawsze można wybrać się nocnym pociągiem, by już koło południa móc szusować.

narciarz

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcielibyśmy poszusować na nartach powinniśmy…

Ludzie posiadają przeróżne hobby. Jedni chodzą na siłownię, inni biegają, a jeszcze inni ludzie kochają narty. Oczywiście nie tylko sportowe pasje mają Polacy, ale ostatnimi czasy, wręcz nie wypada nie uprawiać jakiegoś ulubionego sportu. Ale do rzeczy, jeśli na przykład kochamy jeździć na nartach, to, gdy tylko na horyzoncie pojawi się opcja dłuższego wolnego, to zaczynamy myśleć gdzie na narty. Możliwości jest całe mnóstwo, jeśli u nas jest zima, to idealnym rozwiązaniem będą polskie góry, jednak, jeżeli u nas jest lato, to musimy wyjechać z kraju, gdzie można się wyszaleć na nartach. Możemy również zaczekać na wolne w czasie naszej polskiej zimy.

Ludzie, którzy szusują na nartach jedynie, wtedy, kiedy w Polsce są po temu warunki nie narzekają. Wiadomo, ze jak w naszych górach jest prawdziwa mroźna zima to chciałoby się mieszkać w górach i żeby każdego dnia móc wskakiwać na narty. Można wybrać się też do Szwajcarii, gdzie jest ogrom nowoczesnych ośrodków wczasowych, które sprawiają, że odpoczynek dla narciarza okazuje się wręcz królewski, zresztą podobnie jest we włoskich Alpach.

Masz chęć zobaczyć dodatkowe obfite w informacje materiały? Jeśli tak, to zobacz ofertę na witrynie (https://goldwasser.pl/), która na pewno zawiera cenne dane.

A wybór miejsca zależy od tego ile mamy czasu i ile jak wiele posiadamy gotówki.