Hotel Twardowski najtrafniejszym wyborem w okolicach Poznania.

Hotel Twardowski powstał w 2004 roku. Liczy 62 pokoje o bardzo wysokim standardzie wyposażenia. Jest to 58 pokoi typu Classic – pokoje 1- i dwu osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibar, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Niektóre pokoje obejmują również część wypoczynkową.Jednorazowo w obiekcie z noclegów może skorzystać 107osób. Hotel Twardowski to miejsce, gdzie luksus i komfort sprawi, iż każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku. Plusem hotelu jest jego lokalizacja. Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od drogi szybkiego ruchu, co zdecydowanie ułatwia dotarcie do hotelu, nie błądząc po zakorkowanych ulicach Poznania. To położenie na uboczu – z dala od miejskiego zgiełku, w zielonym zakątku pozwoli odpocząć i zrelaksować się po całodziennym zwiedzaniu uroków stolicy Wielkopolski.

pokój w hotelu

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel Twardowski to perfekcyjne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. W ofercie biznesowej jest 7 sal konferencyjnych o różnych powierzchniach – z przeznaczeniem na niewielkie spotkania biznesowe oraz szkolenia gdzie na jednej sali może pomieścić do 300 osób. Klimatyzowane sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Każde z pomieszczeń jest dobrze wyposażone oraz przystosowane do wymogów klientów biznesowych. Sale konferencyjne posiadają niepowtarzalny klimat, są niezwykle użytkowe i przestronne, co pozytywnie wpływa na przebieg zorganizowanego spotkania oraz usprawnia ważną konferencję. Hotel Twardowski ze swoim potencjałem pobytowym oferuje również usługę organizowania przyjęć i spotkań okolicznościowych, w aranżacji których pomocą służą pracownicy.

Pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wytworna i klimatyzowana restauracja w Hotelu Twardowski kusi daniami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy. Szef Kuchni poleca potrawy Kuchni Staropolskiej jak i Kuchni Świata. Bogata lista dań zaspokoi gusta najbardziej wymagających smakoszy a profesjonalny personel zadba o to by chwile spędzone w restauracji były niezwykłe i niepowtarzalne. Śniadania serwowane są w formie bufetu i zawierają szeroką gamę dań i dodatków, wzbogaconą o sezonowe delicje. W słoneczne dni odpocząć można w ogrodzie zimowym.

Po intensywnym dniu na turystów czeka Centrum Spa i odnowy biologicznej z krytym basenem, jacuzzi, sauną i przepięknymi gabinetami masażu. W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz spokojnej muzyki, zespół zaprezentuje sekrety różnorodnych zabiegów na twarz oraz ciało.