Jakim sposobem można chronić swój telefon przed mechanicznymi uszkodzeniami, jak wybrać dobre etui.

Większość posiadaczy nowych telefonów przez pierwszy okres czasu po ich zakupie obchodzi się z nimi jak z jajkiem. Pilnowanie żeby przypadkiem czegoś nie zarysować albo ubrudzić, chodzenie z folią ochronną czy mycie rąk przed dzwonieniem to rzecz całkowicie normalna i nie trzeba z tego powodu wysyłać nikogo do lekarza.

Starczy że minie tych kilka dni, i nagle zaczyna się wszystko zmieniać, nagle nie przeszkadzają brudne po pracach w warsztacie palce na klawiaturze lub trzymanie telefonu przez cały dzień w kieszeni z kluczami. I to również będzie zrozumiałe, bo telefon obecnie jest po prostu zwykłym narzędziem do codziennego użytku. Co rzecz jasna nie będzie oznaczać, że nie należy go szanować, bo przez to będzie on mógł dłużej służyć swojemu właścicielowi.

Jeśli więc ktoś będzie czuł potrzebę zadbania o swój najnowszy nabytek, to przykładowo może zastanowić się nad zakupem do niego odpowiedniego etui. Taki drobiazg kosztuje przeważnie maksymalnie kilkadziesiąt złotych, a doskonale zabezpieczy urządzenie warte nawet kilkanaście razy więcej.

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

W sklepach i komisach znajduje się ogromny wybór przeróżnych etui na komórki. Są i najtańsze, sprowadzane zapewne z Chin przez jednego z handlarzy, i znacznie droższe oryginalne, lub chociaż udające takie.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to czytaj również (http://147break.waw.pl/) o zbliżonej dziedzinie na kolejnej witrynie – znajdziesz ją w linku pod spodem.

Jeżeli więc ktoś poszukuje etui, to w pierwszej kolejności musi zobaczyć, czy będzie ono pasowało do konkretnego urządzenia – sprawdź ofertę. W teorii jak będzie na nim naklejka że pasuje, to rzeczywiście tak będzie, lecz w przypadku tych najtańszych czasami jednak różnie to wygląda.

Istotną sprawą jest też, z czego etui jest zrobione – . Najmniej kosztują modele zrobione z plastiku, ale nie zapewniają one zbytniej ochrony, znacznie lepiej w tej roli będą się sprawdzać etui wykonane z delikatnego silikonu, jaki świetnie będzie amortyzował przypadkowe upadki. Jeśli ktoś będzie chciał zdecydować się na wyższą półkę, to również bez większych problemów coś dla siebie znajdzie, pośród takich produktów popularnością się cieszą etui wykonane z włókien węglowych, poliwęglanów oraz klasycznej skóry.