Co mieć na względzie poszukując hotelu na wesele?

Wesele na ogół mamy tylko raz w życiu, toteż dobrze jest mieć na względzie każdy szczegół podczas planowania tej wyjątkowej uroczystości. Jednym z zasadniczych elementów jest wybranie właściwego lokalu. Wiele zainteresowanych wybiera hotele, gdyż mają nie tylko przepiękne sale bankietowe, lecz również proponują miejsca noclegowe dla gości, którzy jadą z daleka. Co zatem sprawdzić, jeśli i ty chciałbyś urządzić własne wesele w obiekcie hotelowym?

hotel

Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko hotel Wrocław musi zapewniać salę, która realizuje twoje oczekiwania odnośnie do liczby gości, którzy będą się na niej bawić oraz jej wyglądu. Niektóre sale bowiem mają ściśle ustalony charakter i jeżeli planujesz wykwintne wesele, a jest to typowa sala biesiadna, raczej trudno będzie zmienić jej oblicze używając jedynie dodatków w postaci kwiatów lub gustownych obrusów. Po drugie powinieneś spytać o catering lub przygotowywanie dań przez restaurację hotelową.

Dobrze jest umówić się na degustację, by weryfikować czy dania odpowiadają nam pod względem smakowym i czy nic nie przeszkadza nam w sposobie w jaki są podawane. Następną kwestią są stoły i możliwości na ich ustawienie. Obecnie niebywale popularne są okrągłe stoły, jakie dodają uroczystości niezwykłego klimatu. Nie zawsze jednak da się je wykorzystać, szczególnie gdy na wesele zaproszona jest duża liczba gości. Wtedy praktyczniejsze są stoły prostokątne, przy

hotel

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

których posadzi się większą liczbę gości.

Nie można też zapomnieć o fachowej obsłudze kelnerskiej, która zajmuje się nie tylko serwowaniem potraw, ale także zabiera opróżnione szkło ze stołu czy przynosi pełne półmiski i pilnuje, by wszystko było jak należy. Na koniec zapytajmy o salę konferencyjną. W sezonie wakacyjnym może się okazać, że znacznie zmniejszy się liczba dostępnych miejsc noclegowych i będziemy musieli szukać czegoś poza obiektem, jaki wybierzemy.

Jeśli w związku z powyższym poszukujesz należytej sali, w której można zorganizować wesela Kielce, hotele to doskonałe miejsce na planowanie niniejszej uroczystości.

Cały czas masz duże kłopoty z wyszukaniem dobrej oferty? Nie martw się – sprawdź te propozycje, one na pewno Cię nie zawiodą.

Pamiętaj, by zapytać o wszystkie powyżej wskazane sprawy, a z pewnością będzie czekać cię wspaniała zabawa, jaką będziesz wspominać ze swoim mężem bądź żoną do końca waszego życia.