Kamery dla entuzjastów adrenaliny

Aktywność fizyczna to ważny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie dobrze wpływa na nasze samopoczucie fizycznie i psychicznie. Rower, wspinaczki, narty, snowboard – bez względu na porę roku warto się ruszać!

Okres letni szczególnie pozwala uzupełnić zapotrzebowanie na adrenalinę. Poza tym, wraz z postępem technologicznym jesteśmy w stanie zatrzymamy na dłużej swoje niezwykłe ewolucje, mając okazję pochwalenia się nimi przed znajomymi. Dziś, w sklepach internetowych znajdziemy spora ilość wartych uwagi modeli kamer, które umożliwiają łatwe filmowanie. Jeszcze nie tak dawno musieliśmy obmyślać sposób na użycie tradycyjnej kamery.

Te jednak, nie miały specjalnych mocowań, zaś przy kontakcie z wodą groziło im całkowite zniszczenie.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, spójrz na treść (https://e-militaria.pl/bluzy-combat-shirt-63) opublikowane tutaj, znajdziesz tam podobne informacje, które Cię zainteresują.

Producenci kamer zaobserwowali zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas narzędziami dla poszukujących wrażeń użytkowników.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Od pewnego czasu wielkim powodzeniem wśród fanów surfingu czy jazdy na rowerze cieszą się kamery GoPro, które pozwalają na bezstresowe utrwalanie ewolucji. Udoskonalona kamera GoPro HERO 4 Silver pozwala na rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Kolejnym sprzętem wartym bliższego poznania jest Sony HDR-AS100 ((Cam On Board)), która zdumiewa mistrzowską jakością wykonania i rewelacyjną jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze i cykliczne. Idealnie spisuje się podczas rowerowych wypraw czy za sprawą wodoodpornego pokrowca – w trakcie pływania.

GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety to aktualnie stały element kolekcji prezentów skierowanych dla dzieci i dorosłych. Ich popularność stale wzrasta, a co pewien czas pojawiają się ciekawe nowości i okazje, bijące na głowę poprzednich wersji. Kamera sportowa to gadżet, który z całą pewnością znajdzie wykorzystanie.

Dzięki praktycznemu uchwytowi mamy możliwość zamontowania jej do kasku, maski samochodu, kijka do nordic walkingu lub spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę wspaniała zabawa, dzięki której zatrzymamy na dłużej fascynujące chwile i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.