Pomysły na zagraniczny urlop

Dobiegają końca futbolowe emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany zwykle tworzy się na parę miesięcy przed wyjazdem, ale dla zwlekających na pewno znajdą się świetne propozycje w katalogach. Jest jeszcze pytanie: dokąd się wybrać i które biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

W tym roku prawie siedemdziesiąt procent obywateli wybierze wakacje (polecane noclegi na Warmii) w kraju. To dobra informacja dla ludzi, którzy chcą całkowicie odpocząć od współobywateli, w poprzednich latach często zauważalnych w zagranicznych kurortach. Jeśli chodzi o najchętniej wybierane kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja plasują się w czołówce. Nietrudno się domyślać, skąd się tu znalazły trzy pierwsze państwa – ogarnięte recesją nęcą niższymi cenami na miejscu. Zwłaszcza wakacje w Grecji wydają się najbardziej opłacalnym wyborem.

Dużo ludzi od jakiegoś czasu bało się podróżować do ojczyzny Egipcjan. Zmiana ustroju w tym kraju się nareszcie ustabilizowała, więc wakacji tam nie trzeba się już bać. Polecam spojrzeć do ofert last minute Egipt może stać się wyśmienitym wyborem tego lata. Bardziej zasobnym w pieniądze polecam standard all inclusive. Egipt tego lata (zobacz) pewnie również nie będzie oblegany, więc wakacje nad jeziorem (więcej treści na ten temat) tam mocno polecam.

indie, egzotyczne

Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wizytując biuro podróży (np.: należy zwrócić uwagę na nieodległy kraj nad morzem Czarnym, który potrafi zaoferować relatywnie niskie ceny, cudowne widoki i wspaniałe jedzenie. Piszę tu o Bułgarii rzecz jasna. Zwłaszcza polecam odwiedzić Warnę i Złote Piaski, cudowne nadmorskie kurorty. Oferty turnusów można zobaczyć zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż niedoceniana do końca przez świat urlopowa perełka. Zobacz oferty: