Tradycyjne, maszynką do golenia – mężczyznę robi mężczyzną

Kto by pomyślał, że młodzi mężczyźni sięgną po klasyczne maszynki do golenia, żyletkę, pędzel i krem albo brzytwę. W czasach kiedy mamy setki nowoczesnych technologicznie produktów do golenia i cyber hiper maszynek z wibratorami, klasyczne golenie wraca do łask. Dla tych przedstawicieli płci męskiej, którzy zakochali się w tradycyjnym goleniu wiadome jest, że tradycyjne golenie wzbudza poczucie komfortu a także samorealizacji. Przekonani są, oni że trzymanie w ręku co rano kształtnego metalowego i chromowanego instrumentu jest wielokroć szlachetniejsze niż trzymanie w ręku plastikowego czy elektrycznego przyrządu do golenia. Jest to czynność dająca poczucie komfortu i z ochotą celebrowana każdego poranka.

Dodaje pewności siebie i jest kwintesencją męskości sama z siebie. Kobiety jej stosować nie będą. W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy żyjemy w galopie, powrót do tradycyjnego golenia, wydaje się odpowiadać standardom dla dojrzalszych mężczyzn. Klasyczne golenie wymaga bowiem dokładności, wytrwałości, umiejętności

maszynka do golenia 1

użycia właściwej techniki oraz koncentracji nad tą pozornie prostą czynność. Co więcej, goląc się tradycyjnie mężczyźni uzyskują wrażenie wręcz elitarnego poziomu schludności. Usuwanie zarostu tradycyjne (ogólnie o tradycyjnym goleniu mężczyzn) można by określić, że jest sztuką. Klasyczne golenie dla niektórych mężczyzn staje się po prostu niszowym hobby.

Całe to zjawisko za sprawą proponowanych w ofertach handlowych akcesoriów, które zaskakują kunsztem wykonania, jakością surowców, z których są wykonane a w rezultacie efektem jaki daje usuwanie zarostu tą zapomnianą sztuką tradycyjnego golenia. Subtelnie pachnące mydła oraz inne kosmetyki zmiękczające zarost przed goleniem (sprawdź: ). Ekskluzywne mydełka w ręcznie wytwarzanych drewnianych pudełeczkach. Najwyższej jakości pędzle do golenia markowych firm, z włosia borsuka wykonane przez wysoko wyspecjalizowanych rzemieślników. A także żyletki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokryte teflonem. Kuszą aby choć spróbować jak to jest ogolić się szlachetnym ostrzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*