Jesień ceni sobie dalekie wojaże

Czasami zdarza się, iż słodka perspektywa wakacji pojawia się w niezwykłym, bo jesiennym momencie. A pogoda? – myślimy wówczas. Lecz gdy popatrzeć na jesienny urlop z innego punktu widzenia, nabierzemy przekonania, że ta najbardziej sentymentalna pora roku jest najlepsza na wakacje. Co więcej, naprawdę istnieje duża ilość osób, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – z chwilą kiedy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają pakować walizki.

Egipt, wakacje w Egipcie
Na pytanie „OK greckie wczasy ale o jakiej porze roku najlepiej wykupić wycieczkę” odpowiadają: jesienią. Poznawanie starożytnych ruin staje się wówczas przyjemnością, a w morzu wciąż można zażywać kąpieli. O tej porze roku trudno o oparzenia leżąc na plaży – można się za to zdrowo opalić. Nie zapominajmy również, że Grecja po sezonie nie jest tak przepełniona turystami.

Posezonowe obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute.W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Nie wahaj się! odwiedź nasz polecany artykuł (www.goldwasser.pl/restauracja/) i powiedz o nim wszystkim. Wszyscy skorzystacie! To ważne, aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym taniej go kupimy.

Ciekawy wpis? Więc z pewnością spodoba Ci się również informacja z serwisu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Wystarczy w niego kliknąć.

Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie tani bilet. Wytrwałym zdarzają się takie gratki, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu all inclusive tylko za 1000 zł od osoby.

Na przełomie października i listopada Egipt zaskoczy nas temperaturą około dwudziestu siedmiu stopni. Latem, musielibyśmy znosić nawet czterdziestostopniowe upały! A biorąc pod uwagę fakt, iż Egipt to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie i zabytków czeka nas co niemiara, takie temperatury, w czasie zwiedzania mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia, szczególnie dla najmłodszych i najstarszych. W Egipcie na odwiedzających czeka rozbudowana baza hotelowa – wyszukane ośrodki dla osób szczególnie wymagających, ceniących dobrą obsługę i przestronne apartamenty. Nie ma lepszego miejsca dla amatorów sportów wodnych!