Niby skąd czerpać informacje o grach na konsole?

Chcielibyśmy pograć sobie w interesujące gry, ponieważ nawet najwybitniejsza gra po upływie pewnego okresu czasu jakby nie patrzeć jest w stanie się mocno znudzić. Fakty są takie, że tylko kilka gierek praktycznie nigdy się nie znudzi nam, chociaż zapewne gdybyśmy katowali przez całe życie tylko jeden tytuł, tak czy siak poczulibyśmy zniesmaczenie.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
No tak właśnie działa nasza psychika, a zresztą w istocie nie tylko z grami tak jest, ale także z choćby autami, odzieżą, pożywieniem, etc.

Czy opisywany wpis jest dla Ciebie cenny? Jeżeli tak, to bez wątpliwości zainteresuje Cię też to wiarygodne źródło – mówi o pokrewnej kwestii.

Tego typu przykładów w sumie można podać o wiele większą ilość. Gdy wiemy, że nie ma zbyt wielu fajniejszych aktywności życiowych, niż gry komputerowe, lecz całkowicie nie wiemy w jaki sposób podchodzić do tematu nowości w półświatku gierek, zwłaszcza zainteresować się musimy blogami.

Nawet skromne, hobbystyczne blogi są często fantastycznym źródłem informacji na wszystkie kwestie związane z gierkami. Zatem jeżeli interesuje nas gra taka jak przykładowo Destiny (nowa gra na PlayStation: na ), lecz kompletnie nie wiemy czy jest ciekawa, warta naszych ciężko zarobionych pieniędzy, najzwyczajniej opisy zamieszczane w blogosferze są w stanie spowodować wiele dobrego, to pewnik.

Raduje serce, że blogi są całkowicie niezależne – wiadoma sprawa, opinia odnośnie dosłownie każdej gry będzie w każdym przypadku bardzo subiektywna, lecz to zapewne pewne, iż raczej nie ma lepszego źródła sensownych opinii na temat gier – komputerowe, PSX, Xbox oraz reszta, niż polska blogosfera. Czasopisma, które działają w ramach wielkiego koncernu są w większości przypadków zależne. Zatem recenzentom trudno napisać coś w 100% szczerze, bo zasadniczo sytuacja jest taka, że zbyt wielkie pieniądze za tym wszystkim stoją. Być może to trochę zbyt ostra wypowiedź, lecz jeśli ktoś pragnie wiedzieć więcej odnośnie gier, w szczególności nowości, nie trafi na coś lepszego, aniżeli akurat zwykły blog. Oczywiście taki blog, który charakteryzuje się odpowiednim poziomem, zatem nie jest raczej prowadzony przez typowego nastoletniego gracza. Choć nie uogólniajmy, bądź co bądź o mądrze recenzującego nastolatka znowu nie jest tak piekielnie ciężko. Powodzenia w szukaniu ciekawych gierek.