Metody na połączenie sportu z odpoczynkiem

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest ekspedycją pięcioma zakolami, przepoławiającymi góry Bardzkie, obnażając skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swą zielonością do samej rzeki, łąki swymi barwami oraz wonią zapierają oddech w piersiach. Wszystko to w ciszy zakłóconej jedynie śpiewem ptaszków, szumem liści i pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki – cudo Sudetów.
Rafting Bardo jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu. Szlak Nysa Kłodzka – Przełom Bardzki przy stosownie niskim stanie wody jest proponowany wręcz dla familii z dziećmi, dla osób starszych ale również ludzi poszukujących relaksu. Decydując się na Rafting Bardo sugerujemy przybyć, na przystań do Barda (blisko 75 km od Wrocławia w kierunku Kudowy), tutaj zostawiają Państwo swe auto na parkingu.

Czy komentarze z serwisu (ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php) pod przeczytanym wpisem Cię zainteresowały? Może chciałbyś cokolwiek do nich dodać? Będzie to dla nas z pewnością niezmiernie ważne.

Po dopasowaniu wyposażenia (ponton, pagaje, kamizelki) jedziemy do miasteczka Młynów, gdzie na miejscu przeprowadzamy szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i w drogę. Szlak ma 15 kilometrów a spływ trwa 2,5-3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda w którym zdają oprzyrządowanie na przystani. Na miejscu jest dogodne miejsce na ognisko, gdzie można wypocząć po spływie.
Górskie spływy kajakowe nie bez przyczyn stają się coraz to bardziej modne. To kapitalne zestawienie sportu a także rekreacji. Rafting Bardo to obowiązkowy punkt na mapie podróżników wypatrujących wrażeń, z dala od miejskiego zgiełku.

Jeśli żywo zajmuje Cię opisywana w tym tekście kwestia, to poza tym zobacz ofertę na stronie (https://www.eccoholiday.com/p/bulgaria). Niewątpliwie odnajdziesz w niej coś interesującego dla siebie.

Rafting Bardo ze względu na pozycję jest wyjątkowo atrakcyjny. Szczególna topologia wodna powoduje, że między marcem a październikiem gdy stan wód w tych okolicach jest większy jest to wymarzona lokalizacja na spływ.
Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach w czasie letniego lub zimowego urlopu? Chcesz wspaniale spędzić czas z rodzinką czy zaaranżować wyjątkową niespodziankę dla swych pracowników? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to ekskursja pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, miedzy barwnymi łąkami i wysokimi skałami okrytymi rozśpiewanym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich. Oprócz cudownych widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić zdjęcia czarującym mieszkańcom tejże pięknej okolicy – czaplom, dzikom. Spływy pontonowe to kapitalna forma spędzenia wolnego czasu.