Połącz miłe z pożytecznym, jak chociażby odchudzając się na wakacjach z dietą Ewy Dąbrowskiej

Wakacje okazują się dla większości ludzi okresem wypoczynku oraz relaksu. Nic nie przeszkadza jednak, żeby wczasy połączyć z pożytecznym aspektem i przy okazji zadbać o ciało i zdrowie. Obecnie bardzo wiele uwagi poświęca się kwestii zdrowego żywienia, sporo osób usiłuje zrezygnować z niezdrowych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców oraz produktów naturalnych. Niejednokrotnie jednocześnie stara się pozbyć zbędnych kilogramów i poczuć młodziej oraz piękniej. Idealną alternatywą dla takich osób okażą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Na czym polega taka dieta?

Ewa Dąbrowska utworzyła dietę, która za zadanie ma wyczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn i przywracanie jego wewnętrznej równowagi, żeby miał szansę w naturalny sposób odkryć niebezpieczeństwa tyczące postępujących chorób oraz bronić się przed nimi. Wspomniana dieta bazuje na dwóch odmiennych etapach, pierwszy z nich staje się właściwie głodówką, podczas której organizm pożytkuje jako źródło energii zebrane złogi, uszkodzone komórki i tym podobne – kliknij po źródło. Dzięki temu organizm odzyskuje swą równowagę, staje się lekki oraz bardziej czuły na różne symptomy. Skutkiem ubocznym takiej diety okazuje się zrzucenie zbędnych kilogramów, bowiem organizm spala także tkankę tłuszczową.

wypoczynek

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

To doskonała alternatywa

Osoby, które często kiepsko się czują lub uskarżają się na obniżoną odporność organizmu powinny decydować się na dietę, którą stworzyła ewa dąbrowska wczasy z podobną dietą są przyjemną opcją spędzania wolnych dni, bowiem niosą korzyści dla ciała i dla ducha. Obecnie w licznych ośrodkach w Polsce można spotkać się z zastosowaniem diety dr Dąbrowskiej. Są one rozłożone po calutkiej Polsce, więc bez problemu dopasujemy ośrodek do modelu odpoczynku, jaki uznajemy. To dobra ewentualność również dla osób, które planują wakacje, ale obawiają się, że w ośrodku wypoczynkowym nie będą mogły zdrowo się odżywiać.


Poszukaj w internecie

W sytuacji, gdy zamierza się jechać na wczasy połączone z dietą dr Dąbrowskiej, trzeba poszukać listy ośrodków oferujacych tę dietę. Z pewnością bez problemu wyszukamy ją w sieci. Na stronie samej dr Dąbrowskiej można z kolei zaznajomić się ze szczegółami diety oraz ustaleniami dotyczącymi głodówki, jak również spożywania danych produktów.

Sprawdź także: www.margaretka-swietokrzyska.pl