Zobacz jaki dopasować kostium na plażę na tegoroczne wczasy

Świetnie byłoby każdego dnia wiedzieć, co na siebie założyć, by czuć się równocześnie komfortowo, modnie i jeszcze fantastycznie się w tym prezentować. Z lekkością się poruszać wśród modnych nowinek i tak samo z łatwością zaniechać ubierania się w ciuchy z poprzedniej epoki.

Zawsze orientować się, co będzie dobre dla własnego sposobu ubierania i w jaki sposób to należy ubierać. Ale w rzeczywistości bywa różnie i część – a może nawet duża liczba – panien raz na jakiś czas stwierdza, że nie ma co na siebie włożyć. Żeby stać się kobietą trendy, w pozytywnym znaczeniu, potrzeba naprawdę ogromnej determinacji, by nie stać się niewolnicą mody. Nienagannym jest by być rozeznanym w kierunkach

Strój kąpielowy

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com

danego sezonu. Wiedzieć, co jest aktualnie proponowane ale wybierać z tego to, co pasuje do figury i jest zgodne z własnym systemem myślenia. Za parę miesięcy czekają nas pełne słońca weekendy i wyczekiwane wczasy. W związku z nadchodzącym okresem letnim trzeba zaplanować przede wszystkim miejsce i czas urlopu. Piękna pogoda, to również nowe trudne wybory związane z kompletowaniem ubrań na lato. Z przyjemnością zabieramy się za kupno nowych kostiumów do kąpieli, lekkich sukienek, tunik i szlafroków a wszystko po to, by jak najlepiej zaprezentować się na plaży. Styl plażowy jest dużym wyzwaniem z uwagi na to, że więcej odkrywa niż zasłania. Tego roku na półkach sklepowych możemy odnaleźć stroje plażowe 2015 – na przykład http://jagna.pl/stroje-kapielowe-c-21.html, nowe wzory i odcienie.

Żeby dobrze dopasować kostium do kąpieli należy umieć rozpoznać własną sylwetkę. Sylwetka zbyt niska oraz filigranowa oraz jak to zazwyczaj bywa przy takiej sylwetce, z drobnym biustem, wymaga optycznego powiększenia piersi i wydłużenia nóg – http://www.jagna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe-c-21_32.html. Do takiej sylwetki należy wybrać stanik z usztywnianymi miseczkami albo z powiększającymi wkładkami. Pomimo niedużego wzrostu i drobnej budowy ciała nie należy ubierać kusych kostiumów, ponieważ sprawią, iż figura stanie się jeszcze bardziej filigranowa. Żeby optycznie wydłużyć nogi i dodać nieco centymetrów, można dopasować wysoko wycięte figi.