A może zatrzymamy się na przynajmniej jedną nockę na Wilanowie?

Giemzów to sympatyczna dzielnica Łodzi- najrzadziej zaludniona, tak swoją drogą. Jednakowoż trochę niemiejski charakter tej dzielnicy szybko ulega przeobrażeniom. Pewnie wiele osób słyszało o chociażby takiej inwestycji nieruchomościowej jak Giemzów – rzekomo owe osiedle zamieszkują wyłącznie tak zwane lemingi, ale to nieco zbyt krzywdząca opinia.

sypialnia

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś zatem chce mieszkać w Łodzi, lecz jakby nie patrzeć nie jarają go wielkie wysokościowce, zasadniczo pragnie zamieszkać na uboczu, bez wątpienia powinien na serio zastanowić się czy zakup nieruchomości położonej na terenie Giemzowa nie jest może jedną z najlepszych dotychczasowych decyzji.

wilanow

Autor: T. S. Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakowoż skupmy się przede wszystkim na krótkim pobycie na Giemzowie – zatem turystów, którzy szukają doskonałej przystani do odkrywania całej Łodzi gorąco uprasza się, aby po prostu porozglądali się po tych hotelikach. Niby nie jest ich wiele, to w końcu niewielka, stojąca na uboczu dzielnica, ale tak czy siak o elegancki hotel względnie niewygórowany pod względami cenowymi, nie jest aż tak trudno jak o chociażby szybki przejazd przez Łódź w godzinach szczytu…

Dlaczego akurat Giemzów jest fantastyczną bazą wypadową? No cóż, Łódź to bardzo duża metropolia, zatem szczególnie przyjezdni z prowincji mają prawo czuć jakiś dyskomfort. Na szczęście jest tak, że zawsze można odkrywać w trakcie dnia miejscowość czy robić w niej biznesy, a na wieczór udać się na bardzo miły, spokojny Giemzów.

Aby zgłębić wiedzę na opisywany temat obejrzyj stronę (https://horyzont.net.pl/wyjazdy-incentive/), która ma fascynujące dane na przedstawiany temat – trzeba tylko kliknąć.

Tak naprawdę to trochę mogło zabrzmieć jakby na terenie tej miejscowości turyści mogli natrafić wyłącznie na ciszę, i nic poza tym. Jednak akurat w taki sposób w żadnym przypadku nie można spoglądać na ową dzielnicę. W końcu w tej części znajdują się śliczne parki bądź pałacyki. Nie ma zbyt wielu lepszych miejsc do spacerowania, aniżeli tutejsze ścieżki. Czyli: porozglądajmy się za Dworem Giemzów i bez niepotrzebnego czekania nareszcie zauważmy niepowtarzalne atuty jednej z najmniejszych Łódzkich dzielnic.