autentyczny eden dla podróżujących i zwiedzających

Wiele młodych par zastanawia się gdzie wyruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pojechać do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miasto, można chodzić długimi godzinami przysiadając w klimatycznych kawiarenkach, zaglądać do małych, prywatnych galerii i sklepików.


Tymczasem dla większości jest to zbyt banalne.


Wycieczki Indonezja - (relaksmisja.com) na pewno zadowolą zarówno tych bardziej czynnych, jak i tych uwielbiających odpoczywanie na plaży. Terytorium państwa stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego parę tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat Indonezji jest równikowy, średnia temperatura praktycznie się nie zmienia. Wysoki sezon istnieje w czasie pory suchej, chociaż w okresie deszczów także da się podróżować. Archipelag Gili to prawdziwy eden, gdzie z daleka od świata, nie ma w ogóle ruchu kołowego mimo, że są tam obiekty hotelowe i restauracje i właśnie w jednym z owych lokalizacji można spędzić kilka wspaniałych dni. Wybrzeża Gili wyglądają jak z bajki, bądź jak z reklamy, a tuż przy brzegu można się zdecydować na pamiętne nurkowanie (rozwinięcie zagadnienia> www.osmiornica.eu) z żółwiami.


wycieczki indonezja
Źródło: bestoutdoorphotos.com


Podróż poślubna - (tutaj przeczytasz o podróży poślubnej) na Bali to nie tylko piękne wybrzeża, bajkowe pejzaże, lecz także niesamowite hotele z temperamentem. Takie, w jakich pobyt jest niezatarty, które są doskonałe na specjalne, nadzwyczajne okazje. Małe, ustronne, schowane z dala od świata. Urocze Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, lub zachwycające Tugu Lombok i bajkowe śniadania na piasku.
Kraj proponuje cudowne możliwości jeśli idzie o nurkowanie wśród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, wędrówki przez dżunglę i podziwianie tropikalnej flory i zwierząt.