Przy okazji różnego rodzaju świąt zazwyczaj we wszystkich polskich domach powtarza się niemal ten sam schemat – rodzina zwykle spotyka się przy wielkim stole, co roku rozmawiając o tym samym, a w dodatku co roku jedząc te same potrawy.

tableau - sport

Autor: Your Best Digs
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz już dość tego typu zjazdów rodzinnych, chcesz przełamać ten schemat i zrobić coś szalonego, dzisiaj mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak zrobić coś szalonego!
Rozwiązania na Wielkanoc
Wprawdzie zimowisko w górach bez wątpliwości nikogo nie dziwi, czy myślałeś jednakże kiedyś o tym, żeby spędzić w górach również Wielkanoc? Taki parodniowy wyjazd z bliską rodziną może być fantastycznym pomysłem na spędzenie tych akurat świąt. Oczywiście sporo zależy od tego, kiedy konkretnie w danym roku są święta i jaka dokładnie będzie pogoda, jednakże ostatnimi czasy zwykle to Wielkanoc jest bardziej zimowa niż Boże Narodzenie . WielkanocWielkanoc (wielkanoc nad morzem z Villa Mare) w górach to przecież nie tylko polskie góry, lecz także możliwość wyjechania za granicę – na przykład we Włoszech sezon zimowy co roku trwa niemalże do początku maja! Łączenie paru dni wielkanocnych z kilkoma dodatkowymi dniami urlopu to bez wątpliwości znakomity pomysł na Wielkanoc w górach na nartach czy snowboardzie – zaktualizowany post na blogu.
podróże

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysły na Boże Narodzenie

sezon

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście zimą także możesz wybrać się w góry, jednakże my zdecydowanie rekomendujemy wybranie nieco cieplejszego kierunku.

Tutaj odnajdziesz dużo ciekawych informacji na omawiany temat – wystarczy wejść na nasz link (http://atgroup.com.pl/dla-restauracji/obrusy-i-serwetki), a z pewnością dane tam umieszczone będą cenne.

Jeżeli chcesz się uwolnić od panującej w Polsce szarugi i mrozu, wtedy znakomitym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zwłaszcza wyjazd w jakieś ciepłe kraje.

Jeśli się na to zdecydujesz, wówczas bez wątpliwości nie będziesz żałować swojej decyzji i bez wątpienia będziesz wspominać te święta jako jedne z najlepszych świąt Bożego Narodzenia w całym swoim życiu!